Jump to content


O επιμένων ΝΙΚΑ... 200WP7ES έρχεται την επόμενη εβδομάδα...


Dagalidis

Recommended Posts

Τελικά τα κατάφερα....

Μετά από 3 μήνες αναμονής για RMA της 200W6CS σήμερα πήρα την διαβεβαίωση ότι την επόμενη εβδομάδα ή το πολύ σε 10 μέρες θα είμαι ο πρώτος στην Ελλάδα που θα παραλάβει την 200WP7ES Phillps 20" WIDE S-IPS Panel... :T:

Bέβαια μου είπαν ότι έχουν έτοιμη να μου παραδώσουν εαν θέλω την 200WB7ES (TN Panel) ..... :D

M@λάκας είμαι ?........:D

Χίλια συγνώμη για την μεγάλη ταλαιπωρία μου ζήτησαν και ως αποζημίωση τελικά θα μου στείλουν αυτό που περίμενα από την αρχή..... :T:

Εεεεε λοιπόν ο επιμένων ΝΙΚΑ..... :worship: :worship:

Μόλις παραλάβω θα κάνω ένα REVIEW της νέας οθόνης.... :T:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Dagalidis

θα είμαι ο πρώτος στην Ελλάδα που θα παραλάβει την 200WP7ES Phillps 20" WIDE S-IPS Panel... :T:

Αν είσαι θα ο πρώτος σε δέκα μέρες, συτό σημαίνει πως εγώ είμαι ο μηδέν? Ρωτάω γιατί την έχω μπροστά μου και τη χαζεύω εδώ και 5 ώρες! :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από georgeadams

Αν είσαι θα ο πρώτος σε δέκα μέρες, συτό σημαίνει πως εγώ είμαι ο μηδέν? Ρωτάω γιατί την έχω μπροστά μου και τη χαζεύω εδώ και 5 ώρες! :D

:hehe: α ρε dag σε σε δουλεψανε:D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από georgeadams

Αν είσαι θα ο πρώτος σε δέκα μέρες, συτό σημαίνει πως εγώ είμαι ο μηδέν? Ρωτάω γιατί την έχω μπροστά μου και τη χαζεύω εδώ και 5 ώρες! :D

xaxaxaxaxa...:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από georgeadams [Σήμερα, στις 21:23]

Αν είσαι θα ο πρώτος σε δέκα μέρες, συτό σημαίνει πως εγώ είμαι ο μηδέν? Ρωτάω γιατί την έχω μπροστά μου και τη χαζεύω εδώ και 5 ώρες! :D

Eαν την πήρες από έξω ή από ανεξάρτητο εισαγωγέα .... Μεγειά σου.... :D

Ο επίσημος διανομέας για Philips - LG είναι η ALMAN HELLAS και σε αυτούς δεν έχει έρθει ακόμη κανένα κομμάτι.....

Το μόνο που υπάρχει διαθέσιμο είναι το 200WB7ES που είναι σε TN Panel και ΟΧΙ το 200WP7ES που περιμένω εγώ.....

ΒΤW δεν μας δείχνεις καμμία φώτο να ζαχαρώσουμε ????? :T:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από georgeadams [Σήμερα, στις 21:59]

Το αυτοκόλλητο έξω από το κουτί έγραφε Info-Quest.

Μπορεί όντως να κάνει δικές της ανεξάρτητες εισαγωγές.... :worship:

Μεγειές και περιμένουμε Foto .... ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.