Jump to content



το πλαισιο ξεστοκαρει σκουπιδια σε ελεινα υψηλες τιμες....


tolis861416003225

Recommended Posts

Για ρίχτε και μια ματια στα CPU AMD και μετά μου λέτε για τις κάρτες γραφικών:p

Το ίδιο CPU στην μια περίπτωση 89έουρα και 2 γραμμές πιο κάτω στα 175έουρα....περίπου.

Χωρίς να αναφέρει καποιο λόγο για τη διαφορά τιμής....

godlike λέμεεε:T:

Link to comment
Share on other sites

Χαχα! Αυτά τα είχαν από το Σάββατο το πρωί μέχρι και χτες το βράδυ..

Τώρα διάβασα αυτό το thread και πλέον έχουν αφαιρεθεί οι συγκεκριμένες κάρτες

Εντωμεταξύ.. πήγα το Σάββατο πρωί να έπαιρνα την x800gto2 με 99 ευρω και μου είπαν πως απλά δεν υπάρχουν και ούτε θα φέρουν..

Τους λέω: γιατί τις έχετε στο site?!?

Μου απαντούν : έλα ντε!

Αααααυτα είναι

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν και θα συμφωνήσω μαζί σας στα συγκεκριμένα παραδείγματα, υπάρχουν και πράγματα που είναι πολύ πιο φθηνά σε σχέση με άλλους retailers και νομίζω πως και αυτό θα πρέπει να αναφερθεί. Για παράδειγμα χθες πήγα και πήρα μια τιμονέρα, την SAITEK R440 FORCE FEEDBACK WHEEL που νόμιζα ότι θα την έχει κανένα 65αρι (δεν την είχε στο Internet). Σε άλλα μαγαζιά την βλέπω min 60 με max 75 . Εγώ την πήρα 40 καινούργια από το Πλαίσιο. Αυτή δεν είναι super τιμή? Το θέμα είναι να κοιτάς και να συγκρίνεις προτού αγοράσεις. ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από subneo

Εντωμεταξύ.. πήγα το Σάββατο πρωί να έπαιρνα την x800gto2 με 99 ευρω και μου είπαν πως απλά δεν υπάρχουν και ούτε θα φέρουν..

Τους λέω: γιατί τις έχετε στο site?!?

Μου απαντούν : έλα ντε!

Αααααυτα είναι

Επαιζε τετοια τιμη??? Κοιτα που ψηνομαι για καρτα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Μας πήρανε πρέφα φαίνεται :p Εμένα τα links λένε «Το προϊόν δεν είναι διαθέσιμο»

Link to comment
Share on other sites

Καπου εχει καταντησει κοροιδια με το πλαισιο και τις τιμες που λεει οτι εχει πολυ ψεμα ρε παιδια.

Αλλα καλα κανουν σου λεει αμα βαλω τετιοα τιμη (κραχτη) πολοι θα ερθουν για να δουν και να το παρουν οποτε απο αυτους μονο οι μισοι να παρουν οχι τον κραχτη που ετσι και αλλιως δεν υπαρχει, αλλα κατι αλλο σαν επειχηρηση κερδισμενος ειμαι γιατι απλα το πηραν απο μενα και οχι απο καπου αλλου ισως και φθηνοτερα καθαρα εμπορικη αποψη και καλα κανουν αφου μπορουν και βρισκουν

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από tolis86

χτες το βραδυ τα ξημερωματα δουλεβαν κανονικα.....η για λαθος επροκειτο ή δε ξερω και εγω πως τους κατεβηκε τετειο πραμα..

Φαίνεται τους κράξανε πολύ για τις απαράδεκτες τιμές :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.