Jump to content



Νεο Τέρας 850W ENERMAX


Iannis1416003167

Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Ψήνομαι τρελά........Τώρα με το δικό μου είμαι στα όρια...και όταν λέω όρια εννοώ 535 w από τα 550. Για να σκεφτείς , το μηχάνημα, για να δουλεύει σωστά και να μην κάνει restart σε απαιτητικά γραφικά - παιχνίδια, έβγαλα από πάνω μία λαμπούλα 3w που είχα όπότε και συνήλθε...Βέβαια τώρα δεν μπορώ να κάνω o/c ην κάρτα γραφικών γιατί απλά έχω τελικιάσει το psu....Οπότε με βλέπω για το enermax.....!

Link to comment
Share on other sites

Τα κέρατά της.....όσο 3 7800 gt..... Παλία είχα 2 7800 σε sli στα 480/1100.. Κανένα πρόβλημα από θέμα τροφοδοσίας. Τωρά.......και ΜΟΝΟ στο COD 2, με όλα τερματισμένα στα 1920*1200, όταν έριχνα χειροβομβίδα καπνού.......restart. Το πρόβλημα έφτιαξε με το που έβγαλα μια λαμπίτσα 3w ου είχα πάνω. Καθώ καταλαβαίνεις η 8800 gtx θέλει πολλά w (με τερματισμένα γραφικά γύρω στα 200w υπολογίζω) KAI COMBINED 30 A ΜΙΝΙΜUM στα +12 rails....Εχω και 5 δίσκους πάνω...........Ολα στα όρια. ΘΕΛΩ PSU.....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka [Σήμερα, στις 17:34]

φιλε τα Thermaltake αν μπορουσα να τα συγκρινω με αμαξι πχ θα σου ελεγα οτι ειναι ισως και κατωτερα απο τα PONY pony07.jpg

Καλό θα είναι οι παρομοιώσεις σου να περιορίζονται σε πράγματα που γνωρίζεις.

Το PONY ήταν ένα 2CV με ελληνικό κουβούκλιο.

Δηλαδή ένα από τα καλύτερα μικρά αυτοκίνητα που φτιαχτήκανε ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

το εχω εδω και μια εβδομαδα και απλα μπορω να πω οτι δεν εχει καμια σχεση με τα αλλα,αρκει να βρεις κουτι να το χωρεσει.Ειναι τεραστιο.Στο stacker προεξεχει στο πισω μερος:jump: :jump: :jump:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Bird [Σήμερα, στις 23:05]

το εχω εδω και μια εβδομαδα και απλα μπορω να πω οτι δεν εχει καμια σχεση με τα αλλα,αρκει να βρεις κουτι να το χωρεσει.Ειναι τεραστιο.Στο stacker προεξεχει στο πισω μερος:jump: :jump: :jump:

Ποσο και απο που παλικαρι?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Iannis [Σήμερα, στις 23:25]

Ποσο και απο που παλικαρι?

240 e-shop

ηθελα το 1000αρι αλλα μου το προλαβε αλλος:(

Η διαφορα τιμης δεν ηταν μεγαλη 40ε αλλα αργησα λιγο...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Bird

240 e-shop

ηθελα το 1000αρι αλλα μου το προλαβε αλλος:(

Η διαφορα τιμης δεν ηταν μεγαλη 40ε αλλα αργησα λιγο...

Τον ξερω ποιος ηταν???

Για 50€ στον δινω επιτοπου:hehe:....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.