Jump to content


Το σπίτι μου!!! :Ρ


GeorgeMan

Recommended Posts

Να σου πω φίλε μου....στις επόμενες "νοίκιασε" και 1-2 ή και 3 καλά "μοντέλα" να ποζάρουν πάνω στα έπιπλα. Μη μας το δείχνεις έτσι "γυμνό":hehe:

Ρε τι άλλο θα δούμε σε αυτο το off topic....:toomuchne

Link to comment
Share on other sites

Το wc δάκι δεν φαίνεται καλά.

Αν θες στις επόμενες φωτό φρόντισέ το.

Επίσης πιστεύω ότι με λίγο παραπάνω τάση και ρυθμίσεις 2-2-2-13 θα ''μπορέσεις και καλύτερα'' (tm αγνώστου καταστάσεων πρώην μοδίστρας).

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε γαμώτο μου... Θα φροντισω χριστουγεννα ερχονται, ολο και καμια γιρλάντα θα βαλω στο wd ΔΑΚΙ... ΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ!

Βασικά την γνωμη σας για το σπιτι ηθελα, και αν θελει καμια βελτιωση, οχι κοροϊδίες...

:( :( :( :( :( :( :( :cry: :cry: :cry:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GeorgeMan

Βασικά την γνωμη σας για το σπιτι ηθελα, και αν θελει καμια βελτιωση

Αρχική απάντηση από spc

Επίσης πιστεύω ότι με λίγο παραπάνω τάση και ρυθμίσεις 2-2-2-13 θα ''μπορέσεις και καλύτερα''

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka

εκεινο το καλωδιο στο σαλονι ειναι ολα τα λεφτα , αν περνουσε απο εκει ο γατος μου στανταρ θα την εκλαιγες την TV sou :p

ποσα κιλα ειναι ο γατος σου?:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Εκείνο το καλώδιο μεσα στη μεση ειναι για το κοντρόλ του polystation lol! Δεν εχει φαει μονο μια κλωτσια, καταλάθος βέβαια... :Ρ

Η θήκη πανω από το dvd δεν ξερω από που την πηρε, αλλα σε πληροφορώ δεν ειναι και ο,τι πρακτικότερο...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GeorgeMan

Βασικά την γνωμη σας για το σπιτι ηθελα, και αν θελει καμια βελτιωση, οχι κοροϊδίες...

Ε ρε συ βγαίνεις και μας κανείς επίδειξη με αυτό είναι έτσι κι αθλίως και μη το βλέπετε έτσι δεν είναι και φτηνό κλπ κλπ,,, τόσο δύσκολο είναι να φανταστείς ότι θα σε περνάμε στο ψιλό? Φορούμ υπολογιστών είναι όχι το οικία και διακόσμηση

Btw Ωραίο το σπίτι σου μπράβο.

Στις φωτογραφίες σου πρέπει να βελτιωθείς και μην ακούσω την κλασσική ατάκα δε φταίω εγώ η φωτογραφική μου είναι για τα μπάζα:p

Έχουμε το ίδιο τζάκι :D (στο εξοχικό μου όχι στη Κρήτη που φοιτώ ούτε στην Αθηνά.)

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλά, αφου ειστε τόσο σοβαροί εδω μέσα τι άλλο να πω...

Λυπαμαι που εχασα ετσι τον χρονο μου.

Η φωτογραφική δεν ειναι για τα μπάζα, ειναι 8MP και αν βγήκαν μερικες κουνημενες (οχι ακριβως κουνημενες, απλα θολες), ειναι γιατι δεν ειχε μπαταρία και το κλειστρο δουλευε σε 1:1, δηλ. 1sec ανοιχτο...

A, και ειπα νομιζω ειναι το μουσικο-pc... Χρειαζεται οθονη tft? Μηπως θελει κει χρονο αποκρισης 2ms για να βλεπεις την μπαριτσα του media player χωρις προβλημα??

Τελος παντων, λυπαμαι πολύ... Θα το σκεφτώ πολύ πριν ξαναποσταρω...

:(

Link to comment
Share on other sites

Το κλείστρο δε δούλευε στο 1sec επειδή δεν είχε μπαταρία κλασσικές υπεκφυγές:p Διαβασε το manual της φωτογραφικής σου να δεις πως θα βάλεις τουλάχιστον προτεραιότητα χρόνου σε τέτοιες περιπτώσεις χαμηλού φωτισμού.

Μαν ειδικά στο off topic δεν είμαστε σοβαροί γι αυτό κάναμε πλάκα δε το κάναμε για να θίξουμε εσένα και το σπίτι σου.

Η crt έτσι κι αλλιώς έχει καλύτερη απόκριση από την tft και πολλές φορές έχει και καλυτέρα χρώματα..

Απλά είναι πιο ξεκούραστη και σαφώς βλάπτει λιγότερο τα ματιά, είναι μικρότερη κλπ κλπ. Είναι μια καλή επόμενη αναβάθμιση

Link to comment
Share on other sites

To κλείστρο δουλευε στο 1:1 επειδη ειχε χαμηλη μπαταρία ΚΑΙ επειδη ειχε χαμηλο φωτισμο. Δυστυχως δεν εχει άλλη επιλογή από το auto... Ώρες ώρες κανει κατι κουλά της τάξης 1:1500 και άλλες φορές παει 1:1... δεν "υπεκφευγω"λολ!

Η οθονη ειναι ηδη 10ετίας και θα καει κάποτε, δεν θα καει?? :p Ε τότε θα φάει αλλαγή...

Αν ετσι κανετε πλάκα εσεις να το βρασω...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.