Jump to content



5.25" Reservoir.Που;


Spyrious

Recommended Posts

  • Replies 40
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από jpcupra

και 15 ευρω στο τανκ να του βγει, παλι πολλα τα βλεπω...

βρε καρμίρη....κάηκες στον ράπτορ και φυσάς και το γιαούρτι????? :p xaxaxaxaxa

Όντως...15 ευρό κοστίζει μόνο το πλέξι....βάλε το κόψιμο...βάλε τα ρακόρ....κάτσε ρε φίλε....μήπως να στο χαρίσουμε κιόλας?:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από darkCount

βρε καρμίρη....κάηκες στον ράπτορ και φυσάς και το γιαούρτι????? :p xaxaxaxaxa

Όντως...15 ευρό κοστίζει μόνο το πλέξι....βάλε το κόψιμο...βάλε τα ρακόρ....κάτσε ρε φίλε....μήπως να στο χαρίσουμε κιόλας?:p

Αρχική απάντηση από obijuan1983

Δοκιμασε να αγορασεις εσύ τα κομματάκια plexxy και να στα κόψουν καπου, και δες πόσα θα σου πάρουν...

Η τιμή είναι καλή κατ'εμέ αλλά αν κατέβει ακόμα καλύτερα...

@obijuan,@μακουλη κανεις πλακα...εφτιαξα το ιδιο ακριβως διαφανες...ε...3ευρω ολα τα κομματια 2 ευρω τα ρακορ και 2.40 η κολλα(ειδικη για πλεξυ)...ειπες τιποτα??υωρα ο καθενας κρινει διαφορετικα την εργασια...;) ;)

Link to comment
Share on other sites

Aδερφε τοσα ειχε ζητησει. Τωρα μπορει να ζητησει περισσοτερα μπορει και λιγοτερα. Απο οσο ξερω απασχοληθηκε ενας υπαλληλος κανα δυωρο για εκεινα τα 3 γιατι δεν ειναι ολο κολλητο.

Εγω θελω 10 για το μαγαζι θα μου φτιαξεις? Να στειλω στοιχεια για τιμολογιο?

Link to comment
Share on other sites

Τα 15 ευρω δεν μου φαινονται και τοσα πολλα.

Ιωρδανη που βρηκες τοσο φτηνο πλεξυ βρε ???

Εγω που ρωτησα για τα κομματια μου ειπε 10-15 ευρω.

Ε καλυτερα με 15 ευρω να παρω ετοιμο.....

Χρηστο και εγω μεσα ειμαι ;)

Link to comment
Share on other sites

τι να κανουμε ρε Θωμακο?τοσο μου ειπε ο ανθρωπος τοσο του εδωσα...θεωρητικα σε ποιο πολλα κομματια θα εχω καποια εκπτωση...οτι θελει ο λαος... αν ο λαος ψηφιζει χρηστο παω πασο..:D :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.