Jump to content


DX10??? Ποτε?


Τακας

Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

τι να πω φιλε Τακα,δεν ξερω τι να πιστευψω,απο την μια ο ενας λεει οτι θα βγουν μετα απο 4-5 μηνες αλλος λεει μολις βγουν τα VISTA,αλλος λεει μην την παιρνεται τζαμπα γιατι θα αργησουν πολυ τα DX10.:p

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια!!!να παρω τωρα την 8800 ή να βγω για καφε με το γκομενακι που μουστειλε μηνυμα και να ασχοληθω λιγο μαζι της και να ξεχασω o/c και επεξεργαστες?ή να παω να παρω πρωι πρωι που ειναι (μιας και μολις ξυπνησα απο τρελο προγραμματισμο το βραδυ...) να παρω κανα δωρακι γιαυτους που αγαπω?ή τελικα να κατσω να γραφω 20 σελιδες για την 8800?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από g_0x

ρε παιδια!!!να παρω τωρα την 8800 ή να βγω για καφε με το γκομενακι που μουστειλε μηνυμα και να ασχοληθω λιγο μαζι της και να ξεχασω o/c και επεξεργαστες?ή να παω να παρω πρωι πρωι που ειναι (μιας και μολις ξυπνησα απο τρελο προγραμματισμο το βραδυ...) να παρω κανα δωρακι γιαυτους που αγαπω?ή τελικα να κατσω να γραφω 20 σελιδες για την 8800?

το ρωτας κιολας?ΜΕ ΤΟ ΓΚΟΜΕΝΑΚΙ:D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από g_0x [Σήμερα, στις 15:00]

ρε παιδια!!!να παρω τωρα την 8800 ή να βγω για καφε με το γκομενακι που μουστειλε μηνυμα και να ασχοληθω λιγο μαζι της και να ξεχασω o/c και επεξεργαστες?ή να παω να παρω πρωι πρωι που ειναι (μιας και μολις ξυπνησα απο τρελο προγραμματισμο το βραδυ...) να παρω κανα δωρακι γιαυτους που αγαπω?ή τελικα να κατσω να γραφω 20 σελιδες για την 8800?

λιγο Off topic...αλλα παιδια δεν νομιζω ποτε να γυρισει να μου πει κοπελα.."Χαμηλωσα timings και εβγαλα 200μαρκς παραπανω"

Η κατι αντιστοιχο παιδια..Δεν νομιζω να το ακουσω ποτε απο κοπελα αυτο στην ζωη μου:p

Τωρα θα μου πειτε που κολαει....Αλλα αυτο μου βγηκε διαβαζοντας αυτο:p Αυτη η εικονα....Πολυ γελοια :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από NIB [Χθες, στις 13:04]

Γάμα το dx10. Γάμα το από τα αυτιά και από τα ρουθούνια. Δεν με νοιάζει το dx10. ....

Εδώ δεν γράφουμε για το ποια κάρτα είναι καλύτερη αγορά αυτή τη στιγμή και για ποιο λειτουργικό.

’νοιξε άλλο thread και το συζητάμε το θέμα.

Δεν μπορούμε να αγνοήσουμε το DX10 επειδή το ζητάς με ιδιόρυθμο και έντονο τρόπο.

Το DX10 είναι το θέμα μας.

Αρχική απάντηση από Τακας [Χθες, στις 14:42]

Ακομα ακρι δεν βρεθηκε....:D

αλλα συντομα θα εχουμε νεα καλα πιστευω...:p

Τα καλά νέα (31 Ιαν 2007) θα περιοριστούν σε οδηγό 8800 για Vista. Μέχρι εκεί. Θα παίζει τα ίδια παιχνίδια που θα παίζει και η 6600.

Δεν υπάρχει προς τα πίσω συμβατότητα με το DX10.

Ή παίζει ή δεν παίζει.

Η 8800 όπως και κάθε WDDM 2.x κάρτα γραφικών θα παίζει όταν βγούν Vista WDDM 2.x.

Οι κάρτες WDDM 1.0 όπως η 6600, η 7900 κ.τ.λ όπως και οι παλιότερες, δεν θα παίζουν καθόλου.

Τώρα έχουμε WDDM 1.0 Vista, όπου παίζουν το ίδιο όλες οι κάρτες.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Εγώ παιδιά έβαλα VISTA , Φόρτωσα drivers για την 8800 GTS . Πέρασα το fligth sim-x που είναι ( και καλά ) dx10 και όχι μονό είναι το ίδιο με τα XP ??!!!, αλλά σέρνετε και το ίδιο !!! Μας δουλεύουνε κανονικά ! Να είναι καλά τα torrents ! Δώσε VISTA στον λαό!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από angel_f [Χθες, στις 23:08]

Εγώ παιδιά έβαλα VISTA , Φόρτωσα drivers για την 8800 GTS . Πέρασα το fligth sim-x που είναι ( και καλά ) dx10 και όχι μονό είναι το ίδιο με τα XP ??!!!, αλλά σέρνετε και το ίδιο !!! Μας δουλεύουνε κανονικά ! Να είναι καλά τα torrents ! Δώσε VISTA στον λαό!

θελει πολυ θαρρος για να ασχοληθεις με games στα (s)vista :sick:

Link to comment
Share on other sites

κατι που εχουμε παραβλεψει για τις (πανακριβες) 8800

που ειναι τα bench σε dx10? ΟΕΟ?

καλα θεριζουν στο 9 αλλα εχουν ακουστει φωνες οτι αυτο αλλαζει με το 10...

αυτα που λεω ειναι πολυ βασικα...δεν νομιζω να σκαστηκαν τα 600ευρα για 6 μηνες

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.