Jump to content



Firefox 1.5 vs Firefox 2


CyBeR_JiM

ποιον προτιματε και γιατι?  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ποιον προτιματε τελικα ρε παιδια???

προσωπικα προτιμω τον 1.5.. πιο γρηγορος μου φαινεται και πιο καλος... σιγουρα ο 2 κατι καλυτερο θα εχει σαν καινουρια εκδοση αλλα εγω θα συνεχισω με τον 1.5... εσεις τι λετε?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 43
  • Created
  • Last Reply

Έχω τον 2 από τότε που κυκλοφόρησε. Δεν πιστεύω πως είναι πιο αργός. Δεν έχω κάποιο πρόβλημα και με βολεύει πάρα πολύ το "x" στα tabs ενώ βρίσκω χρήσιμο και τον ορθογραφικό έλεγχο. Δε βρίσκω κάποιο λόγο για να μείνει κανείς στον 1.5 (εκτός βέβαια αν δεν υπάρχει συμβατότητα για κάποια plug-ins, πράγμα που προσωπικά δε μου συμβαίνει)

Link to comment
Share on other sites

2.0 γιατι μου αρεσει η νεα tab bar, το restart στα add ons, τα ενσωματωμενα features

που πριν ηθελαν add ons και η ταχυτητα του.

1.5 γιατι λειτουργουσαν τα favicons στα favorites, και η σταθεροτητα του ητανε καλυτερη.

Ψηφιζω 2.0 γιατι θελω να πιστευω οτι θα διορθωθουνε γρηγορα τα οποια προβληματα εχει.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από slaught

Ο 2 ειναι πολυ καλος το μονο που βολευε στον 1,5 ειναι το close ( Χ ) για τα tabs που ηταν στην ακρη και εκλεινες πολυ γρηγορα πολλα tab αλλιως 2 και απο μενα.

Είναι στις ρυθμίσεις του Tabbrowser.

2 κι από μένα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Makis Hourdakis [Χθες, στις 22:04]

Έχω τον 2 από τότε που κυκλοφόρησε. Δεν πιστεύω πως είναι πιο αργός. Δεν έχω κάποιο πρόβλημα και με βολεύει πάρα πολύ το "x" στα tabs ενώ βρίσκω χρήσιμο και τον ορθογραφικό έλεγχο. Δε βρίσκω κάποιο λόγο για να μείνει κανείς στον 1.5 (εκτός βέβαια αν δεν υπάρχει συμβατότητα για κάποια plug-ins, πράγμα που προσωπικά δε μου συμβαίνει)

ακριβως αυτο. :D

Link to comment
Share on other sites

Εγψ χρησιμοποιουσα μια παλιοτερη εκδωση, μορουσες να ανοιξεις πολλα tabs και να τα βλεπεις ολα σε αντιθεση με τον 2.0 που πρεπει να πατησεις το βελακι δεξια για να δεις τα υπολοιπα που εχεις ανοιξει.. Ξερει κανεις πως μπορω να το απενεργοποιησω αυτο? Δηλαδη να βλεπω πολλα tabs και να φυγει και το κοκκινο τετραγωνακι που το κλεινει?

Παντος και μενα οι παλαιοτερες εκδωσεις γρηγοροτερες μου φενονται..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.