Jump to content


Περιεργες Πωλησεις


hollow_83

Recommended Posts

Καλά έχετε μεγάλη πλάκα έτσι....και οι δυό σας.

Πρώτα πετάτε ανυπόστατες κατηγορίες και μετά θα ζητήσετε και τα ρέστα απο πάνω.

Φιλαράκι...αμα δεν ξέρεις κάτι...δεν ανοίγεις το στόμα σου να πετάς εξυπνάδες. Και στην τελική αν σε ενδιαφέρει ρωτάς. Δεν βγαίνεις...τον λες ψεύτη, κλέφτη και απατεώνα και μετά το παίζεις και alla carte να πούμε....ντάξει είπαμε.

Και ποιος έχει την εύνοια πιανού δεν κατάλαβα????? Νομίζεις ότι αν το λέγατε για κάποιον άλλο δεν θα βγαίναμε να απαντήσουμε? Ότι είπαμε εδώ θα λέγαμε και τότε.

Ξεκάθαρα μιλούσε η αγγελία. Αν δεν μπήκατε στον κόπο να τη διαβάσετε....δεν σημαίνει ότι πετάτε λάσπη και οποιον πάρει ο χάρος.

Η το άλλο πάλι...αν σταμάτησε το OC στα 3γίγα....τι σε νοιάζει ρε φίλε που το σταμάτησε. Σε φόρουμ για OC κατηγορείς τον αλλο που τον πούσαρε?! ’λλο πάλι και τούτο. Και πάλι άλλα λόγια να αγαπιόμαστε και πάλι τον λάσπωσες τον άλλο χωρίς λόγο αλλά ντάξει...εχεις και δίκιο κιόλας?

’σε....μιλάμε...έχω χάσει και συνεχίζω να χάνω πάσα ιδέα...

Link to comment
Share on other sites

ναι ρα, ειρωνικό ήταν, προφανώς και είναι σωστή η πράξη, δεν στο είπα γι'αυτό. Το θέμα είναι ότι όπως και εσύ κατάλαβες δε χρειαζόταν καν να το σκεφτείς-γράψεις πολύ απλά γιατί ήσουν λάθος καθώς δεν αγοράστηκε στη τιμή που πίστευες.

Λες ότι δεν είσαι υποχρεωμένος να διαβάζεις όλες τις αγγελίες αλλά θα έπρεπε επίσης να μη προτρέχεις με τη πρώτη μ@μακία. Δηλαδή αν τον είχε πάρει τσάμπα τι ποσοστό αύξησης θα ήταν?

Με πιάνεις?

@aGka8lz

3Ghz (ΟΥΑΟΥ!) cpu = δουλεμένος, ζορισμένος σύμφωνα με μερικούς οπότε με την ίδια ΕΛΕΟΣ λογική, cupra που έχει πιάσει τα 200 = δουλεμένο, ζορισμένο με άλλους

Link to comment
Share on other sites

Μακη φρενο γιατι εχασες την μπαλα μου φαινεται και θα αρχισω και εγω να χανω πασα ιδεα...Με τον Πετρο ΔΕΝ εχω κατι να χωρισω....Θελεις να μου βρεις σε ποιο σημειο των post μου τον ειπα ψευτη-κλεφτη-απατεωνα???επειδη λοιπον δεν το ανεφερα καπου καλο θα ηταν να προσεχουμε τι λεμε και..Σχετικα με την ευνοια δεν το συνεχιζω...οποιος ξερει-ξερει...."Λασπη"? what's this?πολυ Λυκουρεζοι δεν μαζευτηκαν?δεν τον κατηγορησα επειδη τον πουσαρε... σε φορουμ για overclock ειμαστε... αλλα δεν πιστευω οτι θα εμενε εκει....απλα τα πραγματα μακη...εμεις τα κανουμε δυσκολα...

Και στο κατα ποσο εχεις χασει και χανεις ιδεα, κριμα...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα σε ρωτήσω κάτι άλλο: ΡΜ μου έστειλες να με ρωτήσεις αν είναι ο ίδιος επεξεργαστής; Ή αν έχω απόδειξη από το OCUK που γράφω καθαρότατα ότι είναι αγορασμένος από κει;

Ασφαλώς δεν είσαι και μέσα στο βρακί μου να ξέρεις, αλλά όταν κάποιος δεν ξέρει, ρωτάει. Δεν κάνει ποστ με μπηχτές :TD: & :getlost: και τα ρέστα, αυτό το καταλαβαίνεις ή θα έπρεπε να τσαντιστώ μόνο αν με έλεγες κλέφτη;

Και το άλλο με το 120% κι αυτό δεν το κατάλαβα. Δηλαδή αν αύριο μεθαύριο πουλήσω και τον δικό μου, θα πρέπει να στον δώσω 300; Ή θα πρέπει να σε καλέσω από το σπίτι μου να ψάξεις κάθε ντουλάπα και κάθε συρτάρι για να σιγουρευτείς ότι έχω μόνο 1 cpu και όχι 15; Εγώ θα τον δώσω 20% κάτω από την τιμή που θα τον αγόραζες, κι έχω βάλει και "τιμή συζητίσιμη". ’μα δε γουστάρεις, δε σε υποχρεώνει κανείς να τον αγοράσεις. Κι αν μπορείς να τον πάρεις και με 5 από αλλού, μαγκιά σου και καμποϋλίκι σου.

Αν νομίζεις εσύ ότι ο αντρίκιος τρόπος για να ρωτήσεις κάτι για τις αγγελίες, είναι να κάνεις thread με :TD: και :getlost: και υπονοούμενα, τι να σου πω ρε φίλε, να σου ζητήσω και συγγνώμη άμα είναι, μη χαλαστείς κιόλας...

Και για ακόμα μια φορά, αφήστε τα "επειδή είσαι mod" και τις παπαριές. Ούτε σε απείλησε κανείς, ούτε σου απαγόρεψε να πεις την άποψή σου. Αλλά άμα o τρόπος σου για να "ρωτήσεις" κάτι για την αγγελία μου είναι αυτός που έκανες, θα τσαντιστώ, και θα τσαντιστώ σαν Πέτρος, όχι σαν moderator.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδες εχετε να χωρισετε μεταξυ σας καμια κληρονομια μηπως ή καμια γκομενα

δεν μπορω να σας καταλαβω δηλαδη....................

Ιορδανη δεν μπορω να σε καταλαβω τι σε νοιαζει εσενα αμα καποιος πουλαει εναν QX6700 σε μια Χ τιμη και ποσο τον ανεβασε κτλ...............μην με παρεξηγισεις σου μιλω εντελως φιλικα.......

20βαλβιδε που ειδες ρε φιλε την παραξενη αγγελεια δεν σε καταλαβενω αφου το λεει ξεκαθαρα οτι τον εχει παρει απο o/c.com.uk και με αποδειξη.......λες να λεει ψεματα......δεν νομιζω.......εσυ τι λες?

Φιλικα Κ.’κης

Link to comment
Share on other sites

αυτο ποσταρες αυτο ειδα...απλα τα πραγματα...σχετικα με την τιμη εχεις ενα δικιο...Αλλα μην μου το παιζεις κορωνας και οταν σου ερθει να τον πουλησεις να τον πουλησεις οσο εχει εξω και ειδικα σε μελος του λαμπη...δεν μου καθεται καλα...και δεν ανοιξα thread με φατσουλες αλλα εγραφα και τα ελεγα χυμα αν δεν κανω λαθος...Δεν χρειαζεται να ζητησεις συγνωμη δεν χαλιεμαι...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jpcupra

αυτο ποσταρες αυτο ειδα...απλα τα πραγματα...

Πολύ απλά... Από κει που πήρες το CPUz έχω γράψει ότι τον δικό μου τον πήρα κατευθείαν μέσα από Intel. Στην αγγελία έγραψα ότι ο άλλος επεξεργαστής είναι από OCUK. ’ρα δε μιλάμε για "αυτό πόσταρα, αυτό είδες", μιλάμε για "αυτό πόσταρα, άλλο είδες". Δηλαδή εξακολουθείς να πιστεύεις ότι με βάση αυτά που ήξερες, μια χαρά ήταν η αντίδραση σου με το παραπάνω ποστ; Δεν έπρεπε να μου στείλεις δλδ ΡΜ και να μου πεις αν έχεις κάποιοα ερώτηση; Η πιο σωστή αντίδραση, είναι να ποστάρεις στο thread με τα υπονοούμενα και τα smileys; ΟΚ, ωραίος, spot on!

Αρχική απάντηση από jpcupraΔεν χρειαζεται να ζητησεις συγνωμη δεν χαλιεμαι...

Όχι ρε, προς Θεού, άμα σε χάλασα, να μου το πεις. Βλέπω στην υπογραφή σου ψάχνεις για Kentsfield. Θα ρωτήσω τον φίλο άμα θέλει να ρίξει κι άλλο την τιμή, αλλά στον def ή κάποιον άλλον που ψάχνει, μπορεί να τον δώσω 150, σε σένα ούτε 1000 (no offence έτσι, δεν έχουμε να χωρίσουμε και τίποτα, κι εγώ έτσι ξέρω να εκφράζομαι...)

Link to comment
Share on other sites

Βαση του τι ειχες ποσταρει λιγες μερες πιο πριν θεωρησα οτι ειναι ο ιδιος επεξεργαστης...Δεν φταιω εγω σε αυτο...Σχετικα με τα pm εχεις δικιο...Δεν ανοιξα ομως το thread εγω ωστε να με κατηγορεις..Εγω απλα συμπληρωσα σε αυτο που ελεγε το αλλο παληκαρι...So simple..

Α!!!και Δεν ψαχνω... περιμενω (μου τον εχουν ταξει aka ΔΩΡΑΚΙ)...ποσο θα μου τον εδινες 1500???

ουτε 10 γιουρο δεν θα εδινα man....(no offence, παντα)

Link to comment
Share on other sites

Ρε μεγαλε θεωρησες κατι εσυ και εκανες λαθος,ωστοσο λες ''δεν φταιω εγω σε αυτο''.

Μετα συμμετεχεις σε ενα θεμα-παρωδια αλλα λες δεν ανοιξα εγω ο αλλος το εκανε.Λογικη δημοτικου.

Αντι να πεις παρασυρθηκα ειπα βλακεια καθεσαι και συνεχιζεις αυτες τις παπαριες.

Link to comment
Share on other sites

Ε μα συγνώμη τι περιμένεις ρε συ Ιορδάνη. Η σούμα της υπόθεσης είναι αυτά που έγραψε ο aggelopas παραπάνω.

Να γιατί χάνω πάσα ιδέα(και ας γελάς υπεροπτικά εσυ)...δεν χρειάζεται δοκτορά στην πυρηνική φυσική για να φτάσει κάποιος σε αυτό το συμπέρασμα....

Τεσπα...εσύ επιμένεις ότι έχεις και δίκιο. ΟΚ νομίζω ότι καταλήξαμε ε?....τι λέτε?

Link to comment
Share on other sites

και κερατας και δαρμενος??νομιζω οτι συμφωνησα σε αρκετα πραγματα με τον πετρο σχετικα με αυτα που ειπα...και το συγνωμη θα το κρινω εγω αν πρεπει να το ζητησω @sol...μακη κλειδωσε το σε παρακαλω...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Sol

προφανώς man. :) Eγώ απλά σε προέτρεψα, τίποτα παραπάνω

sorry για τον τροπο μου απλα ειμαι λιγο εκνευρισμενος.. με ολο το κοσμο που εχει πεσει πανω μου....

Link to comment
Share on other sites

Εσυ και το υποτιθεμενο φιλαρακι σου επρεπε να κουλαρετε λιγο...

Τι σε νοιαζει ποιος πουλαει και τι? Οπως εχουμε ξαναπει,οταν διαβαζεις αγγελιες στην εφημεριδα παιρνεις τηλεφωνο να κραξεις οποιον δεν σου αρεσει??

Αν στον πουλησε και δεν ηταν οπως περιγραφοταν ας εβγαινες να τον κραξεις.Τωρα ομως εισαι foul φιλε και το ξερεις,χωρις να χρειαζεται να το παραδεχτεις.

Τον αλλο cupra παντως περα απο εριστικα ποστ δεν νομιζω οτι θα τον βλεπουμε αλλου συχνοτερα.

Link to comment
Share on other sites

Με τον jpcupra τα είπαμε με ΡΜ, παρεξήγηση ήτανε και είπαμε κάποια παραπάνω πράγματα, κι αυτός κι εγώ.

Η παρεξήγηση ξεκαθαρίστηκε και δεν υπάρχει κάποιος λόγος να συνεχιστεί :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.