Jump to content



just cause


cosmic

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από carlitofj [Σήμερα, στις 10:56]

Εμενα προσωπικα με απογοητευσε.Πολυ gay gameplay!:p

οντως...

το εβαλα γεματος ανυπομονησια για ακομα εναν κλωνο GTA σε εξωτικο περιβαλλον

αλλα... ουτε μισαωρο δεν εμεινε...

κριμα

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Occultist [Χθες, στις 20:27]

’μα θες κάτι σε στυλ gta, παίξε το Scarface:T: Μου άρεσε πάρα πολύ.

Γιατι νομιζω πως και αυτο ειναι απατη?Γιατι δν δοκιμαζεις να παιξεις το θρυλικο "Mafia"?Αν δν το εχεις παιξει ηδη!;)

Link to comment
Share on other sites

Για το mafia όντως έχω ακούσει καλά λόγια και θα το δοκιμάσω κάποια στιγμή. Το Scarface το έχω τερματίσει και μου άφησε πολύ καλές εντυπώσεις. Πιστεύω ότι είναι θέμα και του τι στυλ προτιμάς...το αφρο-γκετο-τελειωμένος πάντως του τελευταίου gta δε μου έκανε. Το scarface από την άλλη πιστεύω θα το αγαπήσεις, άμα σου άρεσε και το gta αλλά και η ομώνυμη ταινία του Pacino;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Occultist [Σήμερα, στις 08:35]

Για το mafia όντως έχω ακούσει καλά λόγια

εννοείς ότι δεν το έχεις παίξει ΑΚΟΜΑ; Χάνεις, ειλικρινά! Πρέπει να το αποκτήσεις το συντομότερο. Θα το αγαπήσεις πραγματικά. Ατμόσφαιρα, πλοκή, διάρκεια, gameplay. Τα έχει όλα. Το έχω τερματίσει 3 φορές και ελλείψει καλού παιχνιδιού τέτοιου είδους, σκέφτομαι να το ξαναρχίσω!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό το mafia, είχα κολλήσει και εγώ. Προσεγμένο παιχνιδάκι (ίσως βέβαια να μην πορωθείς με τα γραφικά αφού είναι λίγο παλιά αλλά μη κάνεις το λάθος και δε το δοκιμάσεις!)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από darksoho

το just cause ειναι φανερα επηρεασμενο απο το GTA, τωρα για μενα η αρχη του παντως ειναι mafia, gta san andreas, hitman. παιξτα με την σειρα

Το hitman δεν κολλάει πουθενά.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.