Jump to content



Dell UltraSharp 2407WFP monitor Review-Update Rev.4 Received !!!


knight_77

Recommended Posts

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Kαλορίζικη φίλε. Ρίξε αν θέλεις και μια foto από autocad. Φαντάζομαι η γεωμετρία πρέπει να είναι τέλεια ε; Ειδικά σε μαύρο φόντο το model όταν δουλεύω autocad σε crt mitsubishi 93sb κουράζει πάρα πολύ

Link to comment
Share on other sites

να χαίρεσαι την νέα σου οθόνη

έχω ορισμένες ερωτήσεις σχετικά

1. Η τιμή που δίνεις είναι με ΦΠΑ για ιδιώτη?

2.Μπορείς να μετρήσεις την απόσταση του κάτω μέρους της οθόνης απο το γραφείο όταν είναι στο μαξ ύψος και σε landscape θέση

3.Κάνει καθόλου θόρυβο?

4.Η ati x800 θα την αντέξει έστω για αρχή? (όχι παιχνίδια μόνο χρήση γραφείου και ταινίες)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από NaGR

να χαίρεσαι την νέα σου οθόνη

έχω ορισμένες ερωτήσεις σχετικά

1. Η τιμή που δίνεις είναι με ΦΠΑ για ιδιώτη?

2.Μπορείς να μετρήσεις την απόσταση του κάτω μέρους της οθόνης απο το γραφείο όταν είναι στο μαξ ύψος και σε landscape θέση

3.Κάνει καθόλου θόρυβο?

4.Η ati x800 θα την αντέξει έστω για αρχή? (όχι παιχνίδια μόνο χρήση γραφείου και ταινίες)

1.Ναι η τιμη ειναι τελικη ΜΕ ΦΠΑ για ιδιωτη

2.Θα το μετρησω και θα σου πω....

3.Τι θορυβο να κανει?....Οθονη ειναι :unsure: Αν εννοεις κανα τζζζ (απο τα ηλεκτρονικα της δηλ.),οχι...

4.Ναι απο τη στιγμη που δεν θα τη θελεις για παιχνιδια....Οποιαδηποτε συγχρονη καρτα,

που να υποστηριζει αναλυση 1920x1200,ειναι υπεραρκετη για ταινιες και εφαρμογες γραφειου...

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ για τις απαντήσεις

ναι για το θόρυβο κάποιον θόρυβο απο ηλεκτρονικά εννοούσα

θα της πρότεινες σε κάποιον, ως μέγεθος, που δεν ασχολείται με γραφιστικά κλπ παρά μόνο κάνει έντονο multitasking?

πάντως είναι το λιγότερο εντυπωσιακή

Link to comment
Share on other sites

Γενικα η οθονη ειναι παρα πολυ καλη για all around χρηση....

Ειναι αλλο πραγμα να εχεις αναλυση 1920x1200 σε wide....

Φυσικα και στη συνιστω....

Απλα σε περιπτωση που αποφασισεις να ασχοληθεις με παιχνιδια,

εχε υπ'οψιν σου οτι θελει πολυ καλο μηχανημα και ακομα καλυτερη καρτα

γραφικων για να τα παιξεις στη native αναλυση... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

AΓΑΠΗΤΕ knight-77 TΡΟΜΕΡΗ Η ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΣΟΥ!!ΑΠΛΑ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ Η ΟΘΟΝΗ ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ ΠΟΙΟΤΙΚΑ ΜΕ ΛΟΓΙΑ!ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΓΩ ΕΝΑΣ ΠΑΝΕΥΤΥΧΗΣ ΚΑΤΟΧΟΣ

ΜΙΑΣ Dell 3007WFP KAI ΠΛΕΟΝ TO ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ Η ΧΡΗΣΗ ΤΟΥ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΠΕΡΑΣΕ ΣΕ ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ!ΝΑ ΤΙΣ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΛΟΙΠΟΝ!!!:D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Συγγνωμη φιλε μου αλλα σαν νεος εδω μεσα θα κανω και γω τις πατατουλες μου!θα σου ηταν ευκολο να μου ανοιξεισ τα ματια πως θα κανω καιγω να φαινεται η συνθεση του υπολογιστη μου οπως φαινεται σε ολους στο κατω μερος?:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Fireman74

Συγγνωμη φιλε μου αλλα σαν νεος εδω μεσα θα κανω και γω τις πατατουλες μου!θα σου ηταν ευκολο να μου ανοιξεισ τα ματια πως θα κανω καιγω να φαινεται η συνθεση του υπολογιστη μου οπως φαινεται σε ολους στο κατω μερος?:rolleyes:

Προφιλ->Τα στοιχεια σας->Υπογραφη

Link to comment
Share on other sites

Eνα ακομα ευχαριστω και δεν σε κουραζω αλλο!Εισαι ο πρωτος που επικοινωνω εδω μεσα και ευχομαι ολα τα παιδια εδω να ειναι τοσο εξυπηρετικα οπως εσυ!Ασχετο,(επειδη τα σκασα χοντρα) πωσ σου φαινεται η συνθεση?:T: :T: :T:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.