Jump to content



Τι θα επιλεγατε????


moutsa

Recommended Posts

Αν σκεφτείς λογικά με το NOVA μονό έργα θα βλέπεις

με το adsl θα μπορείς να κατεβαζεις αυτά τα έργα (αλλά ξέρεις τώρα θα είναι χωρίς υποτίτλους και νταξει θέλει δουλειά για τους βάλεις ειδικά αν το κανείς για πρώτη φορά -αλλά τεσπα μαθαίνεις κάτι καινούριο) αλλά θα μπορείς να κανείς και πολλά αλλά πράγματα

παρόλα αυτά εγώ θα διάλεγα το 2ρο (το έχω βαρεθεί το pc θα πάθω καμιά επιληψία στο τελος)

Link to comment
Share on other sites

NOVA= supersport αυτο με ενδιαφερει το φιλμενετ και τα υπολοιπα με αφηνουν αδιαφορο ετσι και αλλιως τηλεοραση βλεπω σπανια.

Adsl= Ατελειωτο downloading και αφορα μονο εμενα ενω η nova θα ειναι για ολους.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από .38-.45 [Χθες, στις 21:02]

αρα δε χρειαζεσαι τη γνωμη μας.

Ειναι η πρωτη φορα που παθαινω κατι τετοιο να με ρωτανε τι θελω και να μην ξερω να απαντησω ειμαι 50-50.

Link to comment
Share on other sites

dsl λόγω του διαδραστικού της επικοινωνίας, και διότι με dsl και vision-κάτι δέκτη μπορείς να έχεις και nova.

το ένα είναι μέσο, το άλλο είναι υπηρεσία.

Μέσο >> υπηρεσίας

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από amartolos [Σήμερα, στις 21:37]

απο την δικη σας απαντηση θα εξαρτηθει και η δικη μου ...

'' η νοβα παιζει τσοντες???''

λογικά παίζει :p :P :p εδω παιζει το απλό.

παντως και εγώ nova θα εβαζα

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από lowin

nova ftw!!!βεβαια εγω εχω dsl...αλλα τα ματσακια μετρανε,+καλυτερη ποιοτητα εικονας +οτι το dsl θα πεσει σε τιμες ενω η nova δυσκολο και αν πεσει θα πεσει ελαχιστα.

Το άλλο με τον Τοτό το ξέρεις;;;;

Από εκει και περα σωστές οι παρατηρήσεις σου+το ότι θα ανέβει κι άλλο η Νοβα γτ παίζει χωρίς αντίπαλό ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.