Jump to content



μας κοροιδευουν


def

Recommended Posts

Τα Vista είναι δωρεάν. Αυτό υπόσχονται, αυτό δίνουν.

Έχω και εγώ 2 κουπόνια και περιμένω να βγει σε download μορφή.

Αλλιώς αν θέλω CD είναι λογικό να πληρώσω μεταφορικά.

Αν τα κάνω κατάθεση κι όλας από Ελληνική σε ξένη τράπεζα θα πληρώσω εμβαστικά.

Κανείς δεν κοροιδεύει κανένα, απλά πρέπει να προσέχουμε λίγο περισσότερο όταν πατάμε το check "I Agree".

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jpavly

Τα Vista είναι δωρεάν. Αυτό υπόσχονται, αυτό δίνουν.

Έχω και εγώ 2 κουπόνια και περιμένω να βγει σε download μορφή.

Αλλιώς αν θέλω CD είναι λογικό να πληρώσω μεταφορικά.

Αν τα κάνω κατάθεση κι όλας από Ελληνική σε ξένη τράπεζα θα πληρώσω εμβαστικά.

Κανείς δεν κοροιδεύει κανένα, απλά πρέπει να προσέχουμε λίγο περισσότερο όταν πατάμε το check "I Agree".

ΕΜΒΑΣΤΙΚΑ 17 ΕΥΡΟ?εχω καταθεση αρκετα μεγαλο ποσο για Σουηδια και εμβαστικα πληρωσα 3ευρο

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από MaGiCMaN [Σήμερα, στις 15:23]

σιγα μην τα αγορασω κιολας. ναι ναι καλα τα torrents.

για αυτούς που είναι στην αντίστοιχη φάση τουλάχιστον (κουπόνι αναβάθμισης σε Vista)

:D

Link to comment
Share on other sites

Def, δε θέλω να σε ξενερώσω, αλλά η Αλφα bank με web banking θα μου χρέωνε 0,3ευρώ.Έπρεπε να το ψάξεις λίγο πρώτα, θα βρισκότανε κάποιος(προφανώς και εγώ) αν χρειαζότανε να σε βοηθήσουμε παρά να πληρώσεις αυτά τα κερατιάτικα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ergotelis

Def, δε θέλω να σε ξενερώσω, αλλά η Αλφα bank με web banking θα μου χρέωνε 0,3ευρώ.Έπρεπε να το ψάξεις λίγο πρώτα, θα βρισκότανε κάποιος(προφανώς και εγώ) αν χρειαζότανε να σε βοηθήσουμε παρά να πληρώσεις αυτά τα κερατιάτικα.

μα το ηξερα φιλε μου οτι το πολυ-πολυ να με χρεωνανε 3ευρο,για αυτο το αναφερω σε σας με εκανε μεγαλη εντυπωση δεν ειναι τα 17ευρο αλλα η ΚΟΡΟΙΔΙΑ

Link to comment
Share on other sites

Μπορούσες να ρωτούσες και σε άλλη τράπεζα το πόσο θα σε χρέωναν για την κατάθεση ή και ακόμα όπως είπαν ποιό πάνω αν μπορούσες να πλήρωνες με πιστωτική ή καλύτερα με electron visa.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από def [Σήμερα, στις 13:32]

μα το ηξερα φιλε μου οτι το πολυ-πολυ να με χρεωνανε 3ευρο,για αυτο το αναφερω σε σας με εκανε μεγαλη εντυπωση δεν ειναι τα 17ευρο αλλα η ΚΟΡΟΙΔΙΑ

για την κοροιδία καλύτερα να το γράφες στο offtopic μιας και οι τραπεζες ουσιαστικά μας κοροιδεύουν οταν για να κάνουν μια Online συναλλαγη θέλουν 17 ευρώ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Artist_

Μπορούσες να ρωτούσες και σε άλλη τράπεζα το πόσο θα σε χρέωναν για την κατάθεση ή και ακόμα όπως είπαν ποιό πάνω αν μπορούσες να πλήρωνες με πιστωτική ή καλύτερα με electron visa.

το εγραψα δεν εχω

Link to comment
Share on other sites

0,3 alpha? η millenium πρών nova χρεώνει 10Ε εντός ευρωπαϊκής ένωσης. το είπα στην υπάλληλο ότι για να μου στείλουν από Ιταλία χρήματα δεν πληρώνουν τίποτα, ενώ εγώ για να στείλω πληρώνω 10Ε για ένα ποσό της τάξης 100-150Ε? Μου απαντάει στην Ελλάδα δε ζεις; Πληρωσέ το. Τι να απαντήσω μετα.....

Link to comment
Share on other sites

Συγγνωμη που θα το πω αλλα οποιος δε κανει ερευνα αγορας αυτα παθαινει.

Και συ βρε αγορι μου στην εθνικη πηγες γ#$% την τρελα μου?

Δεν υπαρχει πιο ακριβη τραπεζα στην ελλαδα για τετοιες δουλειες.. μη σου πω γενικοτερα κι ολας.

Alpha bank ειναι η καλυτερη για τετοιες δουλειες (χωρις να εχω ρωτησει σε ολες τις μικρες... κραταω μια επιφυλαξη για την Attica)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.