Jump to content



TheLab.gr Αναβάθμιση


angelos

Πιστεύετε οτι το TheLab χρήζει κάποιας αναβάθμισης?  

60 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Shaman

ΛΕΥΤΕΡΙΑ στον ΠΑΟΚ, στο Γιώργο Μοναστηριώτη και στους Καμμένους του WoW!

..ερμμ,sorry, παρασύρθηκα από το post του φίλου επάνω...Μια χαρά είναι η πλατφόρμα ήθελα να πω. Τώρα το να μπουν 1-2 themes δεν είναι κακό.

gief προεδρο κ λεφτα :p... εμενα μαρεσει ετσι οπως ειναι ο κ. λαμπης

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από dubber [Σήμερα, στις 10:49]

Θα το πω και ας με βρίσετε :p

Δεν σκεφτόμαστε και το Invision POwer board?

το μεγαλο προβλημα σε αυτες τις περιπτωσεις, ειναι η μεταφορα της βασης. ακομα και στην περιπτωση του vb, που υποτιθεται οτι ολα πρεπει να δουλεψουν ρολόι, εγιναν καποιες δοκιμες με backup της βασης απλα για να δουμε τι και πως θα γινει.

οσον αφορα τις αλλαγες, επειδη καλυτερα να φας μεγαλη μπουκια παρα να πεις μεγαλη κουβεντα, δε θα μιλησουμε για το πότε. ξερουμε τι θελουμε, εχουμε βρει τον τροπο να το κανουμε, εχουμε βρει και την εταιρεια που θα μας το κανει, η βιοπαλη και ο αγωνας για την επιβιωση ομως δε μας αφηνει το χρονο να ασχοληθουμε με αυτα που θελουμε.

ελπιζω μονο οταν θα το δειτε, να σας αρεσει. απλα δε θα εχει καμια σχεση με το TheLab.gr οπως ειναι τωρα.

Link to comment
Share on other sites

Θα το πω και όποιος δεν είναι στενόμυαλος θα καταλάβει ότι δεν το λέω για κακό...

Μακάρι, τέλειο το forum σε θέμα βάσης δεδομένων για τους χρήστες του αλλά σαν forum software δν ξέρω, δείχνει αρχαίο...

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι θα είναι καλή μια αναβάθμιση... Σίγουρα θα στενοχωρηθούμε οι περισσότεροι επειδή έχουμε συνηθίσει στο τρέχον, αλλά εγώ προσωπικά σκέφτομαι τις νέες δυνατότητες/ευκολίες...

Link to comment
Share on other sites

Βρίσκω το TheLab από τα πιό ευανάγνωστα φόρουμ...έχω συνηθίσει το στυλ, θα ψαχνόμουν αν άλλαζε...

Τώρα τα preview με mouse over και να μπούν και κανα-δυο εξτρά themes διατηρώντας το ήδη υπάρχον, θα ήταν ενδιαφέροντα. Είδωμεν, κύριοι!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.