Jump to content



Tomb Raider Anniversary


amgamer

Recommended Posts

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

ρε παιδια βοηθηστε λιγο , στην 1η πιστα ανοιγω την μεγαλη πορτα που εχει και προχωραω στον διαδρομο και μου βγαζει τα στατιστικα του παιχνδιου αλλα δεν κανει continue...κατω κατω λεει completed time trial no αλλα πως γινεται αφου την ανοιξα την πορτα....τι κανω λαθος??

πρεπει να βρω ολα τα μυστικα??στο unlocks δεν μου βγαζει τιποτα

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από amartolos [Σήμερα, στις 01:06]

ρε παιδια βοηθηστε λιγο , στην 1η πιστα ανοιγω την μεγαλη πορτα που εχει και προχωραω στον διαδρομο και μου βγαζει τα στατιστικα του παιχνδιου αλλα δεν κανει continue...κατω κατω λεει completed time trial no αλλα πως γινεται αφου την ανοιξα την πορτα....τι κανω λαθος??

πρεπει να βρω ολα τα μυστικα??στο unlocks δεν μου βγαζει τιποτα

Για να κάνεις το time trial, πρέπει να τερματίσεις την πίστα μέσα σε ένα συγκεκριμένο χρονικό διάστημα, δηλαδή να την ξέρεις απ'έξω και να μην σταματάς πουθενά..αν βρίσκεις τα κρυφα πραγματακια που γιαλίζουν μπορεί να σου βγάλει κανα unlock αλλιώς προχωράς. Δεν έχουν μεγάλη σημασία αυτά. ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από honda22 [Σήμερα, στις 10:06]

Για να κάνεις το time trial, πρέπει να τερματίσεις την πίστα μέσα σε ένα συγκεκριμένο χρονικό διάστημα, δηλαδή να την ξέρεις απ'έξω και να μην σταματάς πουθενά..αν βρίσκεις τα κρυφα πραγματακια που γιαλίζουν μπορεί να σου βγάλει κανα unlock αλλιώς προχωράς. Δεν έχουν μεγάλη σημασία αυτά. ;)

αυτο λεω το time trial ειναι υποχρεωτικο??

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από amartolos [Σήμερα, στις 14:00]

αυτο λεω το time trial ειναι υποχρεωτικο??

Όχι, απλά αν το κάνεις σε κάθε επίπεδο σου ξεκλειδώνει κάποια πράγματα όπως όλα τα όπλα μαζί. Δεν ειναι απαραίτητο. ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.