Jump to content



Tomb Raider Anniversary


amgamer

Recommended Posts

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

με fraps λογικα θα τα μετραει...αλλα κ παλι λιγα μου φαινονται φιλε τα 75 για τετοια καρτα..βεβαια ειναι κ η αναλυση σου..δεν ξερω.

ΗDR ΑΚΟΥΩ HDR ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ>>>>

μηπως δεν θα βγει με HDR???

Link to comment
Share on other sites

Εχει κάποιος το αυθεντικό; Υπάρχει επιλογή για Next Gen (δηλαδή ΗDR); Στο Legend υπήρχε τέτοια επιλογή. Αν δεν υπάρχει, αξίζει (κάτι επιπλέον από τα μη νόμιμα) να το αγοράσω; Τι να κάνω...;

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έχω κολλήσει σ' ένα σημείο που είμαι μέσα στον ελληνικό ναό και στο τοίχο υπάρχει ένα άγαλμα με οπές που όταν τις πυροβολώ βγάζουν φώς και έχω καταφέρει να ανοίξω την μια πόρτα δεν μπορώ να ανοίξω μια καγκελιά που έχει μια σιδερένια μπάλα μέσα ξέρει καποιος τη λύση να με βοηθήσει!!!!! !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Οταν ανοίξεις την πορτα θα πας απο εκει.Θα σε βγαλει σε ενα δωμάτιο οπου εκει θα σου δείξει ποιους κρυστάλους θα πρεπει να χτυπήσεις.οταν επιστρεψεις πατα παλι το τετραγωνο για να σβησουν και μετα χτυπα τους.:T:

Link to comment
Share on other sites

ακομα κ χωρις το HDR ειναι ομορφο παιχνιδι.

αλλα οταν στο legend σε κακομαθαινει...θες πολλες φορες ακομα κ αν δεν παιζεις καλα σε hdr να δεις πως τα δειχνει....

παντως..απο οτι βλεπω κ συζητιεται κ στο επισημο , δεν θα υπαρξει hdr..ισως επειδη καναμε αναδρομη , να μη παραγινει...τι να πω..

ή μπορει να βγει κανα patch...

παντως...το game μετα θα ναι 8gb παλι..

Link to comment
Share on other sites

εγω ειμαι πριν..και περναω..απεναντι..με κτ λασα κτ μλκς..και δεν μπορει να πηδηξει για να πεταξω τα 2 κουτια κατω δλδ ελεος!! θα τα σπασω ολα!

πειτε πως το περασατε..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.