Jump to content



Tomb Raider Anniversary


amgamer

Recommended Posts

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από stratos1978 [Σήμερα, στις 01:05]

Παρε και την !!!Βοηθεια!!! του KOINOY...:):)

Δεν γνωρίζω Αγγλικά....:o

Και πώς σταματάμε τα συντριβάνια; Αφού μόλις σπρώχνω την πέτρα την σπρώχνει πάλι πίσω η πίεση του νερού.....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Galioni [Σήμερα, στις 20:45]

Καλα ρε παιδια δεν έχει πλάγια βήματα??? Πίσω βήματα???

Εντάξει μια κουλαμάρα την έχει εδώ που τα λέμε η Λάρα :p ...άλλά Λάρα είναι αυτή...δεν της χαλάμε χατήρι :worship: ... ούτε εγώ βρήκα πάντως τέτοια πράγματα... θέλει πολύ δουλειά με το mouse... τουλάχιστον έτσι το δουλεύω εγώ...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τη Λαρα την αγάπησα ακριβώς επειδή από το 2 και μετά δεν ήταν κουλή.

Δεν θα ξεχάσω που έκανε το πλάγιο άλμα έβγαζε τα όπλα στον αέρα και έριχνε... Τι λέμε τώρα... Τέλος πάντων.

Το 1 δεν το είχα παίξει. Το έπαιξα λίγο τώρα αλλά ο χειρισμός του έφτασε τα νεύρα μου στα όρια τους και το παράτησα...

edit: Πιο πολύ δεν θα ξεχάσω το πίσω άλμα που γύρναγε κατεύθυνση στον αέρα. Αν ήθελες έβγαζες και όπλα. Τι θυμήθηκα...

Link to comment
Share on other sites

Μου αρέσει που έβαλα και οδηγό για βοήθεια...

Τους Κενταύρους πως τους περνάμε; Την ασπίδα πως την παίρνουμε ή μάλλον πότε; Κατάφερα να τον ακινητοποιήσω αλλά δεν την τράβηξε...

Link to comment
Share on other sites

ενα ειναι παντως το κωλοσημειο..εκει που χα κολλησει εγω..μεσα σε ενα μεγαλο δωματιο με 2 κουτια..και 2 μοχλους που κατεβαζεις το νερο..και εχει κ κροκοδειλους κ τετοια..εκει παιδια..για να ανεβεις επρεπε να μαντεψεις οτι υπαρχει ενα σκαλοπατακι μεσα στο νερο...και οτι εκει πρεπει να κανεις αλματα κ μλκς γ να ανεβεις ενω κολυμπας γτ σκαλωνε η λαρα κ εκανε

ΑΧΧΧΧΧΧ

ΑΧΧΧΧΧΧ

ΑΧΧΧΧΧχ

λες κ της εκανα τπτ...τεσπα..

το περασα κ αυτο..κ τωρα..μου μενουν 3 πιστουλες.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από obijuan1983 [Σήμερα, στις 21:50]

Μήπως θες τα βηματάκια για να περνάς τις πίστες;;;:D

Πάντα κολλούσα στους αρχηγούς.... Δεν ξέρω και Αγγλικά....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.