Jump to content



Tomb Raider Anniversary


amgamer

Recommended Posts

εγω το τερματισα εντελη.

χμμμ μια διαφορα ειναι οτι το ενα σου χει εγκατασταση ενω το αλλο οχι..απλα κανεις copy-paste τα αρχεια..

η αλλη εινια μεσα στο μενου..εχει αλλη γραμματοσειρα.. :p

και δεν ξερω..αλλα μου φαινεται πως η hatred εχει ελαφρως καλυτερα γραφικα..

επισης το r55 se 30 μερες δεν παιζει μετα..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από jpavly [Χθες, στις 17:49]

Κοίτα να δεις ρε παιδάκι μου πόσους δημοσιογράφους, testers και reviewers έχουμε...

Τουλάχιστον εγώ εκεί νόμιζα ότι έστειλαν την R55!

ναι ρε συ.. σε μας την εστειλαν :laughing:

σαν beta testers.. δινουμε τα bugs στην eidos.. :upside: :upside:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

SPOILER λέμε.

Από αυτά που θυμάμαι, τους πυροβολείς μέχρι να "τσαντιστούν", τραβάς με το grapple την ασπίδα του ενός και μετά τη σηκώνεις και όταν σου ρίξουν την ακτίνα με τα μάτια τους, την καθρεφτίζεις με την ασπίδα και γίνεται Πέτροβιτς. Μετά κανά δυο καραμπινιές και τέλος.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gznp [Σήμερα, στις 15:11]

Από αυτά που θυμάμαι, τους πυροβολείς μέχρι να "τσαντιστούν", τραβάς με το grapple την ασπίδα του ενός και μετά τη σηκώνεις και όταν σου ρίξουν την ακτίνα με τα μάτια τους, την καθρεφτίζεις με την ασπίδα και γίνεται Πέτροβιτς. Μετά κανά δυο καραμπινιές και τέλος.

Την ασπίδα δεν μπορώ να τους πάρω :wall: :wall:

Link to comment
Share on other sites

'Οταν τους εκνευρίσεις και έρχονται κατά πάνω σου, την στιγμή που το παιχνίδι γίνεται slow motion (εμφανίζονται τα βελάκια πάνω-κάτω-δεξιά-αριστερα) κανεις ελιγμό διαφυγής και εμφανίζεται ένα στόχαστρο (σε λευκό χρώμα) που μετακινείται πρός το κεφάλι του. Την στιγμή που γίνει κόκκινο πυροβολείς και ο κένταυρος γονατίζει ταμπροστινά πόδια και μένει ακίνητος για λίγο . Αυτή είναι η ευκαιρία σου να αρπάξεις την ασπίδα....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από honda22 [Σήμερα, στις 15:30]

Ωραίος man, θα το προσπαθήσω αυτό (σημ. παίζω με το πληκτρολόγιο) και ελπίζω να τα καταφέρω...:unsure:

αν δεν μπορείς να καταλάβεις τι ακριβώς εννοω κανε search στο youtube

http://www.youtube.com/watch?v=MmwXusjuE6M

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sstav [Σήμερα, στις 18:39]

αν δεν μπορείς να καταλάβεις τι ακριβώς εννοω κανε search στο youtube

http://www.youtube.com/watch?v=MmwXusjuE6M

Το έχω αυτό το βιντεάκι φίλε, αλλά....δεν καταφέρνω να πάρω την ασπίδα. Κατι δεν κάνω καλά. ’σε που ο μάγκας στο βίντεο αυτό δεν χάνει καθόλου ζωή :boxed:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από honda22 [Σήμερα, στις 16:44]

Το έχω αυτό το βιντεάκι φίλε, αλλά....δεν καταφέρνω να πάρω την ασπίδα. Κατι δεν κάνω καλά. ’σε που ο μάγκας στο βίντεο αυτό δεν χάνει καθόλου ζωή :boxed:

γκομενα ειναι :laughing:

http://www.youtube.com/user/amalitsa

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Artist_ [Σήμερα, στις 20:53]

και εγώ έφαγα κόλλημα με τους κεντάυρους αλλά το πέρασα κάνοντας απεγκατάσταση το παιχνίδι.

Αμάν δεν έβγαινε με τίποτα.

Πως γίνεται αυτό? :confused:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Artist_

και εγώ έφαγα κόλλημα με τους κεντάυρους αλλά το πέρασα κάνοντας απεγκατάσταση το παιχνίδι.

Αμάν δεν έβγαινε με τίποτα.

Χεχεχε, lol :D

Πλάκα στην πλάκα πιο μετά να δεις τι γίνεται...

Έχει ένα σημείο στο τέλος τόσο σπαστικό που όλο το νετ βούηξε από το κράξιμο που τους έχωσαν...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gznp [Σήμερα, στις 23:04]

Χεχεχε, lol :D

Πλάκα στην πλάκα πιο μετά να δεις τι γίνεται...

Έχει ένα σημείο στο τέλος τόσο σπαστικό που όλο το νετ βούηξε από το κράξιμο που τους έχωσαν...

Πλάκα στην πλάκα να δούμε πως θα περάσω εγώ τους κένταυρους..:cry:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.