Jump to content



Ποιός έχει Norton 2007??


michailovits

Recommended Posts

Ρε παλικάρια, τη σύγκριση αυτή την κάνετε συχνά, πράγμα που δεν καταλαβαίνω. Το internet security είναι και firewall. Αν δεν κάνω λάθος το nod32 είναι antivirus. Οπότε καλό είναι όταν το προτείνετε να προτείνετε και ένα firewall. Αν κάνω λάθος διορθώστε με.

Η προσωπική μου εμπειρία με το norton λέει ότι αν προσέχεις τα click και το έχεις συνέχεια updated και τα windows φυσικά, δεν κολλάς τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Αν κάνω φραγή διεθνών κλίσεων απο τον οτε, θα μπορώ να παίζω On-line games?

Ρωτάω γιατί τώρα χωρίς φραγή ,παίζω half-life 2 deathmacth σε διάφορους servers με ανθρώπους απο αμερική , ρωσία, απο παντού.

Θα μπορώ να παίζω η δεν θα μπορώ????

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SirGeorge

Είναι αρκετά βαρύ αλλά μου φάνηκε αρκετά αποτελεσματικό, είναι το μόνο antivirus που έκοψε το Remote Administrator που χρησιμοποιώ εδώ και 4 χρόνια. Για ένα γρήγορο σύστημα με 1GB μνήμη θα το χρησιμοποιούσα.

αυτο το κανει και ενα απλο firewall. δεν ειναι λογος αυτος για να επιλεξεις το norton κατα την αποψη μου...

kaspersky +1

Link to comment
Share on other sites

Ενας καλος λογος να χρησιμοποιης Norton ειναι οτι εισαι σιγουρος & δεν τρεχεις. Τωρα ολοι πουλανε antivirus & η κουτση Μαρια βγαζει internet security, εχουν αντιληφθει το οικονομικο ενδιαφερoν που εχει το θεμα & προσπαθουν να παρουν κομματι της πιττας. Ποιος εχει ομως την υποδομη & την εμπειρια περα απο ενα δυο εταιρειες που η μια εξ αυτων ειναι σιγουρα η Symantec. Εγω προσωπικα την γνωριζω 17 χρονια σαν εταιρεια το nod32 η το panda πχ ποιος τα ξερει ? ποσο κοσμο απασχολουν αυτες οι εταιρειες ? τι ερευνες κανουν σχετικα με ιους ? Καφε κανεις με ενα κουταλακι καφε κανεις & με μισο κουταλακι, καφες λεγετε ο ενας καφες λεγετε & ο αλλος δεν ειναι ομως το ιδιο πραγμα ο ενας πινεται ο αλλος ειναι "νερουλιτα". Το ιδιο λοιπον & με τα antivirus, antivirus το ενα antivirus & το αλλο ειναι ομως το ιδιο πραγμα ?

Link to comment
Share on other sites

Η σύνδεσή μου στο Internet είναι ADSL.

Με adsl δεν υπάρχουν dialers?

Λοιπόν, επειδή το nod32 με κούρασε λιγάκι λέω να βάλω το kaspersky 6.0.

Η ερώτησή μου είναι : το Kaspersky 6.0 ξέρω οτι είναι σχετικά ελαφρύ, αλλά στα games θα με ενοχλέι καθόλού??γιατί το nod32 δεν με ενοχλούσε καθόλου.

Αν πάλι λέτε Nod32 θα βάλω Nod32, τι να κάνω.

Περιμένω απάντηση γιατί είμαι χωρίς anti-virus Και περιμένω να ακούσω την γνώμη σας, για να βάλω επάνω antivirus...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Mertsa [Σήμερα, στις 18:04]

οι dialers αλλαζουν την κληση του τηλ.εαν εχεις ADSL....δεν υπαρχει προβλημα φιλε εισαι οκ 100% :)

...εφοσον βεβαια εχεις αποσυνδεσει το τηλ καλωδιο και απο το 56κ μοντεμ..:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.