Jump to content


ABIT IN9-32X-MAX WiFi...Ειναι στα χερια μου...(56K Warning)


Τακας

Recommended Posts

Σημερα ολοκληρθηκε το στησιμο του συστηματος της υπογραφης με την ABIT IN9-32X-MAX WiFi....Μετα απο την περελαση αρκετων μητρικων με chipset i680..τελικα βρηκα μια μητρικη που απλα ειναι τελεια....Ειναι η πρωτη μητρικη ABIT που περνω..περιεργο αν και εχω περασει απο πολες εταιριες...Παντος οι πρωτες εντυπωσεις ειναι παρα πολυ καλες...την εχω 1μερα στημενη...δεν μπορω να εχω απολυτη καπια ολοκληρομενη ιδεα ειναι νωρις ακομα...ειμαι στο ψαξιμο..

Αυτο που μου εκανε εντυπωση ειναι το Bios και οι λεπτομεριες σε διαφορες αναφορες...volt,amper,temps ακομα και στα 5 phase και αλλα πολα...

μερικες foto τραβηξα λιγο αργα αφου την εβαλα...sorry αλλα με την λυγουρα να την βαλω αμεσος ξεχασα να την τραβηξω πριν την βαλω...:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 40
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από mortisboy [Σήμερα, στις 23:10]

...μεγιες και καλοδουλευτη...:)

...γενικα παντως ολες οι Abit τετοιο βιος εχουν και το mguru που κανει την διαχειρηση ολων αυτων.;)

Ευχαριστω φιλε μου...:)

Link to comment
Share on other sites

Με γεια φίλε Τάκα.

Το BIOS μου φαίνεται δυνατό και η κατασκευή αυτής της μητρικής προσεγμένη.

Μου άρεσε που έχει ξεχωριστές θερμοκρασίες για κάθε φάση, ξεχωριστές ενδείξεις τάσης 12v στο 24πινο και στη μητρική (το 4πινο στη μητρική για SLI?), ρυθμιζόμενο shutdown temp και τόσα άλλα καλούδια.

Πρώτη φορά τα βλέπω.

Μπράβο σου που έκανες τον κόπο να μας τα δείξεις.

Καλοδούλευτη.

Βάλε κι ένα σκόρδο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από mariosalice [Σήμερα, στις 00:23]

Με γεια φίλε Τάκα.

Το BIOS μου φαίνεται δυνατό και η κατασκευή αυτής της μητρικής προσεγμένη.

Μου άρεσε που έχει ξεχωριστές θερμοκρασίες για κάθε φάση, ξεχωριστές ενδείξεις τάσης 12v στο 24πινο και στη μητρική (το 4πινο στη μητρική για SLI?), ρυθμιζόμενο shutdown temp και τόσα άλλα καλούδια.

Πρώτη φορά τα βλέπω.

Μπράβο σου που έκανες τον κόπο να μας τα δείξεις.

Καλοδούλευτη.

Βάλε κι ένα σκόρδο.

Ευχαριστω φιλε μαριε...και εγω πιστευω οτι ειναι πολυ καλη μητρικη.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μεγεία!!!!!!!!!!!!!!!

Φίλε αμα δεν σου ειναι κόπος και ξεβηδώσεις πάλι το PC σου μπορεις να μου κανεις μια χάρη?

http://www.thelab.gr/showthread.php?s=&threadid=35879

Αν και τα παιδιά μου απάντησαν σκεφτηκα πώς εσυ θα ξέρεις απο πρώτο χέρι!!!

ευχαριστώ! :) :) :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.