Jump to content



otenet 121 Ψευτιά!


michailovits

Recommended Posts

Εγώ πάλι από dl είμαι μια χαρά.. κατεβάζει η 768 μου με 85kb/sec και στην χειρότερη 60

Με το packet loss έχω πρόβλημα ότι ώρα και να είναι έχω κάτω από 60 πακέτα το sec και συνήθως τα βράδια κάπου στα 30

Για να έχετε ένα μέτρο σύγκρισης με μια pstn που δουλεύει σωστά πιάνεις χαλαρά 100+ packets per sec

Σε lfs servers που έχουν πάνω από 10 αυτοκίνητα αναγκάζομαι και μπαίνω με pstn η οποία όμως και αυτή κάνει καμιά φορά τα κυματάκια της και με λίγα λόγια δεν έχω καταφέρει να σταυρώσω σωστό αγώνα σε γεμάτο server με πολλούς γύρους

Ηράκλειο Κρήτης εδώ με otenet

Link to comment
Share on other sites

Νεαπολη Θεσ/νικης εδω!!!

Τα ιδια χαλια και εδω οπως ηδη θα ξερετε.Ολη τη μερα η μεση ταχυτητα ειναι γυρω στα 40-60kb/s και μονο τα ξημερωματα στις 5 το πρωι με 7 βλεπω κατι 200αρια, αν ειμαι ξυπνιος!:p

Εχω βαρεθει πλεον και απλα το μονο που κανω ειναι να μη δινω σημασια!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από dohc16 [Σήμερα, στις 16:35]

Ρε carlitofj Νεάπολη είσαι; Που; εγώ πίσω από ’η Γιώργη...Δεν σε έχω δει σε κανένα καφέ, για κανόνισε σε παρακαλώ....:)

Ηλικια?Για πες μηπως τυχον εισαι πελατης στο seven το video club!

:OT: :OT: :OT: :OT: :OT: :OT: :OT: :OT: :OT: :OT: :OT: :OT:

SRY SRY SRY

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ που έχω ADSL στα 1024 μου κατεβάζει με ταχύτητα 40-50 kbps. Γι αυτό το λόγο θα το σταματήσω και θα βάλω με τη forthnet που έχει ίντερνετ 4mps. Μου φαίνεται καλή εταιρία και γι αυτό θα την δοκιμάσω.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια , Αθηνα / Καλλιθεα 1024mbit connex (otenet δλδ) απο torrents και συναφη πιανω απο 100 - 116.Πρωι μεσημερι βραδυ.

Απο pings παιζω ανετα εξωτερικο και ut2004 και bf2142..

Απο pps πανω απο 130.Κανενα παραπονο

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.