Jump to content



Frozen Armor project


darkCount

Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Nice Dark :T:

Στο +17 με -60 ο κεμπρέσορας είχε ξανα λειτουργήσει πρίν?

Όταν έχεις να το ανοίξεις κανένα 5 ωρο πόση ώρα κάνει?(αν το έχεις αφήσει τόση ώρα κλειστό :p)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Expert

Στο +17 με -60 ο κεμπρέσορας είχε ξανα λειτουργήσει πρίν?

Όταν έχεις να το ανοίξεις κανένα 5 ωρο πόση ώρα κάνει?(αν το έχεις αφήσει τόση ώρα κλειστό :p)

ναι εννοείται ....ήταν μετά το γέμισμα. Μετα απο 1 μερα κλειστό πρέπει να 8έλει κάνα 5λεπτο....δεν το μέτρησα ακριβώς

Link to comment
Share on other sites

Κάποια στιγμή κοιτάω το θερμόμετρο και βλέπω αυτο.

LooooL λέω δεν είμαστε καλά. Αφού τραβάω βίντεο και χαίρομαι...αλλάζω το Voltcraft με το UEI DT200 και βλέπω τις κανονικές θερμοκρασίες.... -55 ήταν....αλλά:blink: λέμε μολις το είδα μου ήρθε καπως:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Το καλομπράρισα ξανά το voltcraft σύμφωνα με το UEI. Σαν θερμόμετρα δεν έχουν καμία σχέση πάντως. Γιατί λες να έβαλαν βίδα καλιμπραρίσματος στο voltcraft?????:p

darkman16-> Υπάρχει το freezepack στην άκρη και περιμένει να αποφασίσω το που θα χρησιμοποιηθεί. "Μεγαλώσαμε" μαζί με αυτο το freezepack γιαυτο και δεν το πείραξα για να φτιάξω το Frozen Armor

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από darkCount

Το καλομπράρισα ξανά το voltcraft σύμφωνα με το UEI. Σαν θερμόμετρα δεν έχουν καμία σχέση πάντως. Γιατί λες να έβαλαν βίδα καλιμπραρίσματος στο voltcraft?????:p

θα προτεινα να το καλιμπραρεις με ενα ποτηρι παγο μετα απο κανα 20μιν που θα εχον λιωσει παγακια ετσι ωστε να πλησιαζεις το 0*C, (-0.3 με 0 εχω συνηθως) ο παγος τετοια θερμοκρασια θα εχει παντα, το UEI μπορει να κανει λαθος ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από darkCount [Σήμερα, στις 16:15]

Το καλομπράρισα ξανά το voltcraft σύμφωνα με το UEI. Σαν θερμόμετρα δεν έχουν καμία σχέση πάντως. Γιατί λες να έβαλαν βίδα καλιμπραρίσματος στο voltcraft?????:p

darkman16-> Υπάρχει το freezepack στην άκρη και περιμένει να αποφασίσω το που θα χρησιμοποιηθεί. "Μεγαλώσαμε" μαζί με αυτο το freezepack γιαυτο και δεν το πείραξα για να φτιάξω το Frozen Armor

Δεν σε καταλαβα

:( στο ΤΤ εχεις βαλει τα κομματια απο το freeze pack ?

Αν ναι μπορισ να μου δοσις το case του freeze pack για να φτιαξω μια υδροψηξη?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από darkCount [Σήμερα, στις 18:15]

. Σαν θερμόμετρα δεν έχουν καμία σχέση πάντως. Γιατί λες να έβαλαν βίδα καλιμπραρίσματος στο voltcraft?????:p

Και εγώ προτείνω να αναθεωρήσεις τις απόψεις σου :p

Το οτι πληρώνεις παιρνεις ισχύει σχεδόν πάντα στα εργαλεία , αλλα μάλλον το dt ειναι υπερεκτιμημένο .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.