Jump to content



Gigabyte 3D Aurora 570


gkatsogr

Recommended Posts

Όντως ενδιαφέρουσες οι τελευταίες φωτό, περιμένουμε πιο καινούριες με το hardware μέσα στο κουτί. Θέλω να δω πόσο στριμωγμένα είναι μέσα αφού μπουν όλα.

Επίσης: μαλλί;

Επίσης #2: αλουμίνιο ή ατσάλι; Γενικά σα βάρος πως σου φαίνεται με τα ψυγεία μέσα κλπ;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen

Όντως ενδιαφέρουσες οι τελευταίες φωτό, περιμένουμε πιο καινούριες με το hardware μέσα στο κουτί. Θέλω να δω πόσο στριμωγμένα είναι μέσα αφού μπουν όλα.

Γενικά σα βάρος πως σου φαίνεται με τα ψυγεία μέσα κλπ;

Όσο αφορά το βάρος είναι πανάλαφρο (με τα ψυγεία μέσα)!

Τώρα όσο αφορά το στρίμωγμα θα δείξει...

Περιμένω να δώ τι θα γίνει με το θέμα της αντλίας.(ομαδική αγορά)

Μόλις την πάρω στα χέρια μου θα ξεκινήσω!(το στρίμωγμα)

:D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από MaGiCMaN

ερωτηση,αυτο το μαυρο πλαστικο στις θεσεις των δισκων γιατι ειναι?

φαινεται ωραιο κουτακι παντως,και γω θελω να δω το γεματο.

Είναι χώρος αποθήκευσης!Για να βάλεις ότι σου περισέψει απο το κουτί (βίδες κτλ) καθώς και ότι άλλο μπορεί να χωρέσει...(π.χ. καλώδια)

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό φαίνεται , και σε καλή τιμή για αυτά που προσφέρει

Θετικό επίσης ότι έχει 2 12άρηδες για πίσω , και κοτσάρεται πανεύκολα ψυγείο πάνω χωρίς κάποια μόντα

Θα το έχω σίγουρα στα υπόψην ;)

Link to comment
Share on other sites

Μία ψιλομόντα χρειάστηκε για να μπεί πίσω!Αλλά όχι κάτι το ιδιαίτερο!Το μόνο οτι δεν με έπαιρνε να βάλω τα ρακόρ προς τα επάνω για το θέμα να έχει καλύτερη εξαέρωση!

Link to comment
Share on other sites

απο οτι καταλαβα εχεις βαλλει μεσα 2 ψυγεια ετσι?ενα μονο μπροστα (μαλλον για δισκους/μνημες και ενα 2πλο πισω για επεξεργαστη/καρτα γραφικων?

και τα δυο ψυγεια 8α τα συνδεσεις πανω σε μια αντλοια?ή 8α βαλλεις 2?

και εγω εχω περιεργεια να το δω γεματο.ηξερα πως το Aurora ειναι large κουτι αλλα για να δουμε

Link to comment
Share on other sites

Μετά απο την συμβουλή κάποιων συνforumιτών μου είπαν πώς με μία Laing DDC (18W) θα είμαι κομπλέ!Τώρα βέβαια βλέποντας και κάνοντας!Γιατί η αλήθεια είναι ότι θα γεμίσω με σωλήνες!

Φίλε CrazyAnt και στο chipset θα βάλω νεράκι!!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.