Jump to content



Προβλημα με Lord of the rings!!!


Fireman74

Recommended Posts

Aντιμετωπιζω το εξης προβληματακι παιδια!!!Κανω εγκατασταση κανονικα ολες τις εκδοσεις

L.O.T.R (γνησια),και καθε φορα βγαινει το παρακατω μυνημα,οτι καποιο game.dat εχει προβλημα και δεν τρεχουν!!!:mad: :mad: :mad: :mad: Χρησιμοποιω Windows Xp Pro English.Γνωριζει κανεις κατι επ αυτου?Ευχαριστω!!!:worship: :worship: :worship:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kallileo

Βασικα το crack για τα LOΤR ηταν η αντικατασταση του game.dat αν δεν κανω λαθος.....

χεχεχε.... θα έχει τρελό "γέλιο" να αναγκαστεί το παιδί να κατεβάσει crack για να παίξει το αυθεντικό παιχνίδι του!!! :devil:

Πάντως αν αντιμετοπίζεις πρόβλημα μόνο σ' αυτό το πρόγραμμα πιστεύω πως με το τελευταίο patch του και, αντε, και ενα update τα drivers της GPU σου θα είσαι αρχιγός. :T:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kallileo

Βασικά το crack για τα LOΤR ήταν η αντικατάσταση του game.dat αν δεν κάνω λάθος.....

χεχεχε.... θα έχει τρελό "γέλιο" να αναγκαστεί το παιδί να κατεβάσει crack για να παίξει το αυθεντικό παιχνίδι του!!! :devil:

Πάντως αν αντιμετωπίζεις πρόβλημα μόνο σ' αυτό το πρόγραμμα πιστεύω πως με το τελευταίο patch του και, άντε, και ένα update τα drivers της GPU σου θα είσαι αρχηγός. :T:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για τις συμβουλες παιδια και για τον φιλο που ρωτησε εχω 2 8800GTX και ξανατονιζω οτι τα παιχνιδια ειναι γνησια!!!Απο που κατεβαζω τα διαφορα updates και patches που προτεινετε???:T: :T: :T: :T: :T: :T: :T: :T:

Link to comment
Share on other sites

To patch για το L.O.T.R 1 το περασα παιδια και τζιφος!Οποτε μενει να βαλω τους 96.94 και ευχομαι να παιξει!!Υπαρχει περιπτωση αραγε να μην παιζει λογω τετραπυρινου??Το patch για το 1 το κατεβασα απ το site της Nvidia,αλλα δεν ειχε αλλο patch για το L.O.T.R 2

Απο που το κατεβαζω αυτο παιδια???:clap: :clap: :T: :T: :T:

Ευχαριστω ξανα για την ανταποκριση!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου φιλε kallileo και καλημερα στη Θεσσαλονικη!Περιμενω να σχολασω απο δουλεια και να παω να προσπαθησω γιατι ειμαι fun γενικα με την ολη ιστορια που λεγεται Lord of the Rings και δεν μπορω να παιξω!!!:mad: :mad: :mad:

Συνοψιζω λοιπον 1)Βαζω τους 96.42

2)Το τελευταιο DX και τελος τα patches ok??Ξεχασα κατι???:worship: :worship:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kallileo [Σήμερα, στις 20:57]

ΤΟ Witch King μπαινει πανω στο bfme2 οποτε μπαινει και στα δυο....

Tα παιχνιδια δεν ειναι καν στον ιδιο φακελο...

@stratos :τους 94.20 εννοεις?

Επισης,το game μια χαρα μου επαιζε πριν ενα μηνα με 8800gtx και χ2 3800+

το μονο που αλλαξα ηταν η πλατφορμα (c2d).To προβλημα ειναι γνωστο στο google.

Link to comment
Share on other sites

Εννοω να κατεβασεις τους XTreme-G 97.92 απο το link παραπανω .....:);)

Εγω παντως με Core 2 Duo E6600 + X1950XTX επαιζα κανονικοτατα....φυσικα το game το ειχα σε "back-up" ;) ;) μορφη.....

Αλλα μια και μου εβαλες "τρυπακια" θα το ξαναεγκαταστησω στο πλεον ανανεομενο PC της υπογραφης μου και θα εχεις νεοτερα μου.;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.