Jump to content


αγορα Fritz!Box Fon μεσω.....hol ??


makio

Recommended Posts

λοιπον αγαπητοι μου

γινεται ν αγορασω το κιτρινο κουτακι με το Fritz!Box Fon μεσα και να μην το ενεργοποιησω ποτέ??

δλδ πεταμε κουτια και παλιοχαρτα και μας μενει ο φριτς? !!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω το φοιτητικό της HOL και πρώτα έκανα συνδρομή και έπειτα μου έστειλαν το ρούτερ. Δεν νομίζω να περιέχεται το Fritz!Box στο πακέτο που πωλείται στα καταστήματα αλλιώς όλοι θα έκαναν αυτό που θέλει να κάνει ο makio. Ας ποστάρει και κάποιος που έχει hibox.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από alGaLoRd-VK [Σήμερα, στις 00:33]

Το Fritz!Box Fon που περιέχεται στο hibox είναι "δανεικό". Θα πρέπει να το επιστρέψεις μετά το πέρας του χρόνου συνδρομής.

:OT: Είναι σίγουρο αυτό?:OT:

Link to comment
Share on other sites

Το hibox εχει μεσα το fritzbox που υποστιριζει VoIP και εχει μια usb θυρα και μια ethernet

Μπορεις να συνδεσεις 2 Η/Υ... αλλα ειναι δανεικο. Αν κανεις διακοπη πρεπει να το επιστρεψεις. Εξτρα χρεωση αν θελεις WiFi...

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω πως θα σου το παρει πισω... αλλα φενεται καλη κινηση :worship: :worship:

Το θεμα ειναι αν αξιζει τα 100 ... Ισως απο την αποδειξη αγορας που δινεις τα στοιχεια σου μπορουν να σε βρουν καποια στιγμη...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από pan

Δεν ξερω πως θα σου το παρει πισω... αλλα φενεται καλη κινηση :worship: :worship:

Το θεμα ειναι αν αξιζει τα 100 ... Ισως απο την αποδειξη αγορας που δινεις τα στοιχεια σου μπορουν να σε βρουν καποια στιγμη...

αξιζει 120 στο φτηνοτερο e-καταστημα -εφοσον θελεις και voip.......

να σε βρουνε /στο παρουν κλπ ΔΕΝ παιζει -αφορα νομιμη αγοραπωλησια

το προιον ειναι σε πακετο με εμφανη ταμπελα λιανικης και κανενα ενδεικτικο οτι συντρεχουν ''ειδικοι'' οροι........

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από makio [Σήμερα, στις 12:48]

αξιζει 120 στο φτηνοτερο e-καταστημα -εφοσον θελεις και voip.......

να σε βρουνε /στο παρουν κλπ ΔΕΝ παιζει -αφορα νομιμη αγοραπωλησια

το προιον ειναι σε πακετο με εμφανη ταμπελα λιανικης και κανενα ενδεικτικο οτι συντρεχουν ''ειδικοι'' οροι........

Τοτε εκανες καλη κινηση, γιατι φενεται καλο modem/router. :banging: :banging:

Εγω μονο ενα προβληματακι εχω απο τον καιρο που εχω κανει την συνδεσει, το οποιο δεν ξερω που οφειλεται.

Δες εδω ... μηπως εχεις κι εσυ κανα τετοιο κουλο ή αν ξερεις τι παιζει, help me!!!

http://www.thelab.gr/showthread.php?s=&threadid=37064

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη βρε παιδια αλλα στο site της hol λεει

Εξοπλισμός ADSL για σύνδεση υπολογιστή μέσω θύρας USB ή Ethernet Παρέχεται ΔΩΡΕΑΝ

και

Εξοπλισμός ADSL για σύνδεση υπολογιστή μέσω θύρας USB ή Ethernet και με δυνατότητα τηλεφωνίας μέσω Internet (VoIP) με χρήση απλού τηλεφώνου 4,40 /μήνα

http://home.hol.gr/online/holofyou/index.aspx?mid=4655

αυτο δεν ισχύει και εχει μεσα στο κουτί fritzbox?

Link to comment
Share on other sites

ακριβως οπως τα λες ειναι - ΑΝ θες και γραμμη/συνδεση περνεις το κουτι με το φριτς μεσα ,συμπληρωνεις τα χαρτια κλπ κλπ

καποιοι ανεφεραν οτι το hibox δεν εχει πλεον μεσα το φριτς αλλο (δεν γνωριζω)

εγω αναφερω την περιπτωση που θες μονο το φριτς!!!

τοτε περνεις παλι το κουτακι - κρατας το ρουτερ - και πετας τα υπολοιπα!

κοστος κουτιου 99 - εμποριο 120 (βλ. skroutz)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.