Jump to content



Humax Tv 40" -- MAKRO --- 649ευρώ + Φπα


agganis1416003242

Recommended Posts

Στο νεο φυλλαδιο με τις προσφορες του MAKRO εχει μια

Humax Tv 40" -- MAKRO --- 649ευρώ + Φπα

Λεει οτι εχει Samsung Panel. Μοντελο δεν λει για να βρω κατι στο Ιντερνετ.

Ξερει κανεις κατι?

Δεν ειναι πολυ καλη τιμη για 40" 1366Χ768 ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

...ειναι super η τιμη δεν το συζηταμε....αλλα προσοχη αν προοριζεται για χρηση μονο με αναλογικα καναλια, θα φρικαρει η ζωη σου με την αναλυση που εχουν σε τοσο μεγαλη διαγωνιο..αν ομως η χρηση της προκειτε να ειναι με δορυφορικο δεκτη ή HTPC go for it :T:

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι για την τιμη της ειναι αρκετα φτηνη. Μιλαμε για 40" οθονη και οχι noname.

Σε λιγο ετσι οπως πανε τα πραγματα θα πεσουν παρα πολυ οι τιμες τους.

Ειχα παρει μια SAmsung πριν 1 χρονο 2870 ευρω και τωρα την εχουν 1200 ευρω.

Link to comment
Share on other sites

Ψη

Αρχική απάντηση από kallileo

Πολυ καλη τιμη και εχει και HD ψηφιακο δεκτη....

Δεν ξερω αν εχει ψηφιακο δεκτη. Στο φυλλαδιο δεν το λεει νομιζω. Εκτος και αν κανω λαθος.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από agganis

Ψη

Δεν ξερω αν εχει ψηφιακο δεκτη. Στο φυλλαδιο δεν το λεει νομιζω. Εκτος και αν κανω λαθος.

Στο site που ποσταρε οτι Unsto λεει οτι εχει HD satelite receiver...οχι επιγειο.

Link to comment
Share on other sites

Τσαμπα χτυπατε τα κεφαλια σας.. εγω πριν 3-4 χρονια.. 42αρα πλασμα thompson 4200 Ευρω.. και όχι HD βέβαια.. Την κατευχαριστιέμαι ακομα ομως. μπορει να έχω δεί και όλο το βιντεο κλαμπ της γειτονιάς μου και ολο το pirate bay :p :p :p

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλη τιμη παιδια!!

Κοιτα που φτασανε οι 40αρες!!

http://www.humaxdigital.gr/faq.asp#

Ερ: Ποιος είναι ο επίσημος αποκλειστικός αντιπρόσωπος της HUMAX για όλη την Ελλάδα?

Απ: Επίσημος αποκλειστικός αντιπρόσωπος για όλη την Ελλάδα, είναι η MAJAR Α.Ε, που ανέλαβε την αντιπροσώπευση της HUMAX από τον Μάιο του 2002. Η MAJAR εδρεύει στην Θεσσαλονίκη, ενώ διαθέτει ένα πανίσχυρο δίκτυο πωλήσεων σ' όλη την Ελλάδα. Αποτελεί μια από τις μεγαλύτερες εταιρίας σε θέματα και προϊόντα υψηλής τεχνολογίας στην Ελλάδα, παρέχοντας προϊόντα υψηλής ποιότητας, τεχνογνωσία, αυτόνομη τεχνική υποστήριξη σε κάθε προϊόν καθώς και τιμές που κανένας δεν μπορεί να ανταγωνιστεί.

Προσοχή: Μόνο τα προϊόντα που διατίθενται από την επίσημη αντιπροσωπία, MAJAR Α.Ε. φέρουνε Ελληνικό μενού, Χρυσή εγγύηση 2 χρόνων και Οδηγίες στα Ελληνικά.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αυτή η τηλεόραση είναι super.... Έχει ενσωματωμένο HD δορυφορικό ψηφιακό δέκτη... Μόνο του αυτό κοστίζει πάρα πολύ... Και ναι, η HUMAX είναι πολύ καλή εταιρεία...

Είναι φοβερή ευκαιρία.... Έτσι μου έρχεται και εγώ που έχω Sony Bravia 32" να πείσω τον πατέρα μου να πάρει και μια τέτοια....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.