Jump to content



Demonoid.com


kender

Recommended Posts

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

προσέξτε εσείς που δίνετε προσκλήσεις γιατί γράφει μέσα ότι εάν σε αυτόν που δώσατε πρόσκληση διαγραφεί λόγω χαμηλού ratio μπορεί να διαγραφείτε κι εσείς.

είναι πολύ καλό site και αξίζει να έχεις υψηλό ratio (εγώ έχω 2.55)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω μια απορια και θα ηθελα να μου πειτε τι πρεπει να κανω

Βασικα ειμαι register στο demonoid αλλα δεν καταλαβα πως μπορω να αυξησω το ratio μου συγκεκριμενα δεν κατεβαζω συχνα τορρεντς εκτος απο κανενα game αρα το ratio μου πεφτει. Το ερωτημα ειναι μπορω να κανω seed ενα τορρεντ το οποιο δεν το χρειαζομαι απλος και μονο για να διατηρω το ratio μου και πως θα το αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από akiss [Σήμερα, στις 17:41]

Μολις δοκιμασα και μου εκανε εγγραφη

Mάλλον είσαι πολλοί τυχερός γιατί εγώ μόλις είπες και πήγα στο BWGT με είπε ότι δεν μπορώ επειδή........

Link to comment
Share on other sites

Χρειαζομαι ενα invitation για demonoid.

Και νομιζω το χρειαζομαι πιο πολυ απο αλλους, γιατι εχω mac, και επειδη αυτα που ψαχνουμε ειναι καπως πιο δυσευρετα απο οτι στα windows, ειδα οτι στο demonoid υπαρχει καλο υλικο για mac. Για pc, με λιγο ψαξιμο υπαρχουν ολα παντου.

Οποιος μπορει, ας μου κανει ενα invitation.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από minus

Χρειαζομαι ενα invitation για demonoid.

Και νομιζω το χρειαζομαι πιο πολυ απο αλλους, γιατι εχω mac, και επειδη αυτα που ψαχνουμε ειναι καπως πιο δυσευρετα απο οτι στα windows, ειδα οτι στο demonoid υπαρχει καλο υλικο για mac. Για pc, με λιγο ψαξιμο υπαρχουν ολα παντου.

Οποιος μπορει, ας μου κανει ενα invitation.

chk your pm

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.