Jump to content



Αχ αυτές οι κάρτες. Πονοκέφαλος!


diachiristis

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από gbak

νατη!

Σε ποιό κατάστημα/ που είναι τα συγκριτικά τέστ?

Δε θέλω να γίνομαι κουραστικός, τις φώτο αυτές τις έχω δει αλλά προς το παρόν η κάρτα είναι ανύπαρκτη από την αγορά.

Και δε μπορώ να καταλάβω αφού έχει χερούλι, γιατί δεν έχει και ροδάκια....

:flower:

Link to comment
Share on other sites

μιας και το μελλον ειναι η R600 το παρον η 8800....και το παρελθον ας το θεσουμε ετσι η 1950XTX...
:T:

Αλλα μονο για τα παιγνιδια, να εξηγουμαστε, γιατι σ αλλες εφαρμογες η ΑΤΙ ειναι μονοδρομος.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gbak

εγω παντως προτεινω λιγη υπομονη αυτην την περιοδο....μιας και το μελλον ειναι η R600 το παρον η 8800....και το παρελθον ας το θεσουμε ετσι η 1950XTX...

Αρχική απάντηση από papakos

:T:

Αλλα μονο για τα παιγνιδια, να εξηγουμαστε, γιατι σ αλλες εφαρμογες η ΑΤΙ ειναι μονοδρομος.

Και ποιός είπε ότι η 8900 που θα βγει από ότι φαίνεται ταυτόχρονα δε θα είναι καλύτερη?Θέλω να πω ωραίες οι υποθέσεις αλλά να μιλάμε επί κάποιων βάσεων οι οποίες δεν έχουνε εμφανιστεί ακόμα.

Για ποιές άλλες εφαρμογές είναι η ΑΤΙ μονόδρομος?

Link to comment
Share on other sites

Έλα ρε papakos, είσαι λίγο υπερβολικός! Μια χαρά είναι και οι κάρτες της nVidia. Είχα κι εγώ ένα κόλλημα με nVidia αλλά δεν δυσκολεύτηκα να πάω σε ΑΤΙ. Όποιος σέβεται περισσότερο τα ωραία μου λεφτά θα με κερδίσει - αυτό πρέπει να σκεφτόμαστε πάνω απ'ολα. Το Δεκέβριο που ψώνισα, η 1950Pro ήταν η καλύτερη επιλογή για τα λεφτά μου και την τίμησα.

Link to comment
Share on other sites

Στα δικα μου ματια και στα δικα μου μηχανηματα , η ΑΤΙ σε σχεση με την NVIDIA ειναι απολυτα ακριβεστατη στην πιστοτητα χρωματων στο render και κυριως ( κατι που το ψαχνω πολυ ) στην καθαροτητα των χαρακτηρων κειμενου.

Και μιλω παντα για τις 8800 σε σχεση με την 1950ΧΤΧ. Το μελλον δεν το ξερουμε ακομα...θα δουμε.

Παρεπιπτοντως, η 1900ΧΤ στον τομεα του κειμενου και μονο ειναι ακομα καλυτερη. ( παντα μιλω για μενα )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

παιδια το R600 αναμενετε μετα απο 6 μηνεσ καθιστερισι να εχει τισ επιδοσισ τις 800gtx+10% πανο κατο... και εγω ελπιζα να ειναι μακραν καλιτερο απο το g80 αλλα τζιφος. εντομεταχι ειναι σχεδον ετιμα τα 8800 ultra kai 8850 gx2 που θα ειναι 2 core 8800 gts 640 μαζι.

Link to comment
Share on other sites

ένα έχω να πω.....το R600 στις παραπάνω φώτο βγήκε κατακόκκινο....... από την ντροπή του.....Παρηγορείστε βρε παιδία την ATI.....Είναι ΤΟΣΟ στενοχωρημένη που ήρθε πάλι δεύτερη και καταϊδρωμένη.....:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Mainframe [Χθες, στις 14:17]

ένα έχω να πω.....το R600 στις παραπάνω φώτο βγήκε κατακόκκινο....... από την ντροπή του.....Παρηγορείστε βρε παιδία την ATI.....Είναι ΤΟΣΟ στενοχωρημένη που ήρθε πάλι δεύτερη και καταϊδρωμένη.....:hehe:

αυτο ειναι κακο για ολουσ μασ

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.