Jump to content



Μνήμη 2*1GB 800 απο Πλαίσιο.Τί λέτε?


Vasilis 07

Recommended Posts

Bάσει της απλής λογικής ρε παιδες 4gb > stress στο chipset απο 2gb. Οπως και 2Χ512 ακομη μικρότερο με αποτελεσμα στικ 512 με ιδια τσιπ πανε λιγο καλύτερα. Τώρα το ποσο ακριβώς θα χάσει είναι θέμα tweaking σε timmings απο τον χρήστη , Θέμα μητρικης. κλπ. :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Pieros

Ρε συ δούκα δεν την ακυρώνεις κ να ξαναπαραγγείλεις με λιγοτερα κ λεφτα κ ποιο γρήγορα?

Πως να την ακυρώσω ρε μαν?? Το δέμα έχει ήδη σταλεί απο αυτούς πριν 2 βδομάδες. Θα φάω σίγουρα πόρτα αν τους το πώ, απο τη στιγμή που τα λεφτά τους τα πήρανε αυτοί...

Αν έχεις καμιά ιδέα ρίχτην

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από fotme

εχετε παρει απο εκει, ειναι γνωστο το ξερω, αλλα αξιζει?

ποο καιρο για να ερθουν

Ότι αξίζει αξίζει, οι μνήμες είναι το Νο.1 που αξίζει για αγορά από έξω για είδη υπολογιστών εκτός και αν παίζει καλή προσφορά από Ελλάδα. Κατά τα άλλα το κατάστημα νομίζω ότι είναι οκ επειδή είναι κλασσικοί Γερμανοί. Για τους χρόνους αποστολής γράφονται σε προηγούμενες σελίδες.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

εμένα πάντως υπάλληλος στο πλαίσιο μου είπε να μείνω μακριά από OCZ τώρα που σκέφτομαι να μεταπηδήσω σε intel...

Ιδιαίτερα σε ASUS μου είπε υπάρχει μεγάλη ασυμβατότητα...

Από προσωπική μου εμπειρία πάντως οι OCZ pc4000 Gold VX που είχα παλαιότερα ήταν κορυφή:cool:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jimakos21

Ή αυτες

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=1&category=18&product=920754

Ή αυτες http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=1&category=18&product=920630

Ολες στα ιδια λεφτα απλα αυτες.....ειναι.......ειναι......ειναι OCZ! :D

Ρε φιλε οταν προτεινεις κατι προσεχε λιγο... οι δευτερες ειναι ddr1....

Και επισης το οτι ειναι ocz δεν λεει και τιποτα....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.