Jump to content


Bitefight k ogame


chros26_

Recommended Posts

  • Replies 49
  • Created
  • Last Reply

υπαρχουν συγκεκριμενα script που επιτρέπονται(foxgame ,neogame κ.α)

τα οποια ειναι βοηθηματα.

με αυτο το script δεν θα υπηρχε ποια η φραση "εκανε λαθος fs και τον κλειδωσα "

γιατι πολυ απλα κανενας δεν θα εκανε φσ

Link to comment
Share on other sites

Ειναι πολυ λεπτο το θεμα και δεν εχει νοημα συζητησης νομιζω μιας και δεν θα βγει ακρη.

Και εγω εχω το Scoresearch στο ικαριαμ το οποιο δεν ειναι παρανομο μιας και σου δινει στοιχεια τα οποια ειναι δημοσια. Απλα χρονο σου γλιτωνει. Απο τοτε που το χρησιμοποιω ομως κανω πολυ λιγοτερα spy reports!

Link to comment
Share on other sites

Μπορει και να ειναι ετσι, εγω το βλεπω αλλιως αλλα μπορει και να κανω λαθος το θεμα ειναι οτι το script δεν το χρησιμοποιησαν ολα τα μελη της συμμαχιας αλλα μονο μερικα οποτε ηταν αδικο να φανε ban ολοι. Και στο κατω κατω οπως αποδειχτηκε (δεν ξερω με ποιον τροπο) αυτο με το script χρησιμοποιηθηκε απλα ως δικαιολογια και ο πραγματικος λογος ηταν αλλος

Πλεον δεν εχει νοημα να συζηταμε κατι τετοιο γιατι ειναι κατι που εχει γινει εδω και μερικα χρονια και δεν προκειται να αλλαξει κατι

Link to comment
Share on other sites

Μπορει και να ειναι ετσι, εγω το βλεπω αλλιως αλλα μπορει και να κανω λαθος το θεμα ειναι οτι το script δεν το χρησιμοποιησαν ολα τα μελη της συμμαχιας αλλα μονο μερικα οποτε ηταν αδικο να φανε ban ολοι. Και στο κατω κατω οπως αποδειχτηκε (δεν ξερω με ποιον τροπο) αυτο με το script χρησιμοποιηθηκε απλα ως δικαιολογια και ο πραγματικος λογος ηταν αλλος

Πλεον δεν εχει νοημα να συζηταμε κατι τετοιο γιατι ειναι κατι που εχει γινει εδω και μερικα χρονια και δεν προκειται να αλλαξει κατι

+1 τον ban εγινε γιατι πολυ απλα θα αποχορουσαν ατομα απο το uni και αυτο δεν συμφερε την εταιρια...

τα αλλα ειναι δικαιολογιες

ας επιστρεψουμε στο τοπικ, τωρα που παιζετε (αν παιζετε)????

@slotKiller ....πως λεγεσε στο ikariam και σε ποιο world εισαι???

Link to comment
Share on other sites

Ήμουν και εγώ μέλος της Hellas αν και λίγο πριν το ban είχα πάει στρατό και ποτέ δεν έμαθα τι ακριβώς πέχτηκε στο παρασκήνιο...αν και πάντα το φοβόμουν.

Αρκετά βράδια ξύπνησα ακούγοντας το "είμαι σε κατάσταση εκτάκτου ανάγκης"! Τι μου θύμισες τώρα...!!!

Το alarm ήταν χρήσιμο αλλά ήταν βέβαιο ότι κάποτε θα έφτανε σε αυτιά που δεν έπρεπε. Όταν η συμμαχία είχε φτάσει να έχει 200+ μέλη συμβαίνουν αυτά. Για την ακρίβεια το ρουφιάνεψαν κάποια πρώην μέλη της συμμαχίας που αργότερα έφυγαν γιατί όλοι ήθελαν να είναι αρχηγοί. Είχε πέσει πολύ πόρωση πάντως!

Τώρα παίζω χαλαρά στο ikariam και εγώ!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά παίζει κανένας στο ogame? Αν είναι να τα πούμε και μέσα στο παιχνίδι....

Τώρα το έβαλα....:D:D:D:P

EDIT Είμαι στο .org και όχι στο .gr

Παιζω στο org σαν morpheusgr στο uni20 αλλα ειμαι σε vacation εδω και μερικους μηνες. Προτιμω το Darkness of Evolution και το Virtual Wars επειδη ειναι πιο γρηγορα και δινουν τα extra που πληρωνεις για να τα εχεις στο ogame

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.