Jump to content



Bitefight k ogame


chros26_

Recommended Posts

Τα γνωρίζετε? Εγώ έχω κολλήσει, αν κ δεν ασχολούμαι καθόλου με υπολογιστές φέτος. (Πανελλήνιες....) Ξέρετε καθόλου παρόμοια τέτοια?

Ελπίζω να μην σας πειράζει το λινκ.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 49
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Tsakonas

βρε παιδια μπορει κανεις να πει δυο λογια γιαυτο το παιχνιδι,να ποσταρει καμμια οθονη,τι παιζει απο χρεωσεις κλπ?στο λινκ δεν φωτιστηκα και πολυ........

αυτο το παιχνιδι ειναι free! :)

Link to comment
Share on other sites

Όποιος ψάχνει κάτι σε παρόμοιο στυλ, μπορεί να δει και το www.knightfight.co.uk που είναι και αρκετά καλύτερο κατά τη γνώμη μου. ’ντε γιατί ξεκινάω και clan εκεί (στο server 3) :cool:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Δειτε και αυτο http://evo.censtudios.org/ , ονομαζεται Darkness of Evolution και ειναι παρομοιο με το ogame μονο που σου δινει δωρεαν τα extra που εχεις στο ogame αν πληρωσεις και ειναι και λιγο πιο γρηγορο απο το ogame

Link to comment
Share on other sites

Εγω ξεκινησα να παιζω στο org πριν περιπου δυομισι χρονια πριν περιπου δυο χρονια εφαγε ban ολη η συμμαχια μου (η οποια ηταν πρωτη στην καταταξη). Μετα μερικα μελη της συμμαχιας συνεχισαμε να πεζουμε σε αλλο univerce και οταν δημιουργηθηκε το gr αρχισαμε και εκει(!!!) Στην πορεια ανακαληψαμε και αλλους server παρομοιους με το ogame.org και ogame.gr και μερικοι απο μας παιζουμε και εκει...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.