Jump to content


Πήρε κανείς την 8600gt???


KOSTAS4_XT

Recommended Posts

Πήρε κανείς την 8600gt???

ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ????

Με ενδιαφέρει ΜΟΝΟ Η 1280χ1024 noAA 16xAF!!!!!!!!

Λέω να την πάρω ρε παιδιά...

Αλλά απο την άλλη λέω να περιμένω να πέσει η 8800gts στα 200+

Αλλά αν πάρω την 8600gt το θέμα είναι ότι θα μου μείνει και για το δεύτερο pc που θα κάνω αργότερα που θα δουλεύει σε 15" crt...

TI ΛETE?

Link to comment
Share on other sites

Kallileo... μπορεις να μου πεις πως τα πηγαίνει η καρτούλα στην ανάλυση που λέμε σε διάφορα παιχνιδάκια? Γιατί λογικά θα έχεις τα review τα οποία είναι ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ! ’λλα την βγάζουν πολύ καλή και άλλοι την βγάζουν (βλέπε http://www.legionhardware.com/document.php?id=637 )

χειρότερη απο 7600gt όπως λέει ο cosmic.

Πχ, σε oblivion, Tomb Raider Legend, Call of Juarez .. και γενικά σε νέα παιχνίδια με HDR. ΤΗΝΧ

...θα αλλαχτεί η οθόνη μου με 19" ή 20" wide.. άρα όπως φένεται θα αλλάξω και ανάλυση....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Βασικά πολύ ακριβή είναι... Παίρνεις 8600GTS με 10 ευρώ παραπάνω... Δεν λέει... ’σε που τα 630mhz τα έχουν οι περισσότερες 8600GT άνετα με overclock.... Επίσης δεν νομίζω να

maxάρει παραάνω από τις άλλες... Πάνω από 1Ghz? Δεν παίζει.... :)

Και τα 512ΜΒ μνήμη δεν τα έχει ανάγκη μια κάρτα τέτοιας δύναμης.... Να μου πεις 512mb σε μια 7900GTX ok... Αλλά η 8600GT δεν τα χρειάζεται... Έτσι δεν είναι?

Link to comment
Share on other sites

Όπως έχω δει σε ισtοσελίδες, οι 8600GT και GTS με υπερχρονισμό πιάνουν τις ίδιες συχνότητες, ειδικά με volt modding... Νομίζω η sparkle 8600gt η απλή είναι κελεπούρι...

Αλλιώς αν πας για παρπάνω λεφτά παίρνεις 8800GTS 320mb... Ενδιάμεσα δεν υπάρχει κάποια καλή προσφορά value for money...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από fusion [Σήμερα, στις 12:38]

Ναι αλλα ΠΟΤΕ????? ?????

ειμαι ολιγον τι............ πρασινος αλλα

εαν ερθει με το καλο το......κοκκινο και ειναι τοσο καλο και σε καλη τιμη........εφυγα:whistling

Link to comment
Share on other sites

Μα το θεμα ειναι να ερθουν γρηγορα...

Τοσοι ati funs και μη περιμεναν τοσο καιρο για την 2900xt για να δουν τι παιζει, εε ελεος πια ειναι ντροπη τους αν καθυστερησουν και τις low και middle budget καρτες.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από fusion [Σήμερα, στις 15:53]

Μα το θεμα ειναι να ερθουν γρηγορα...

Τοσοι ati funs και μη περιμεναν τοσο καιρο για την 2900xt για να δουν τι παιζει, εε ελεος πια ειναι ντροπη τους αν καθυστερησουν και τις low και middle budget καρτες.

δε βγηκαν .....ζημιωμενοι απο οτι ακουω. λιγη υπομονη.

φαγαμε τον γαιδαρο..........η ουρα εμεινε.

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά! Ένα φιλαράκι δεν την παλεύει άλλο με μια 6500 στο Lord of the Rings Online:boxed: και γλυκοκοιτάει την 8600gt! Τι λέτε θα είναι αρκετή για να το παίξει στα 1280 με normal εφε σαν κύριος;; :blink: ή είναι καλύτερα να περιμένει και άλλο για πτώση τιμών και να πάει σε μια 8600gts ή 8800gts320MB;;

Θα άξιζε να επενδύσει σε μια κάρτα της σειράς 7; νομίζω πως όχι!

Τα φώτα σας!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.