Jump to content



Logitech 5500 να τα πάρω?


korn_ole

Recommended Posts

Λοιπόν βρήκα τα 5500 με 315ευρο απο πλαισιο εχω ψαξει σχεδον παντου και νομιζω ειναι η καλυτερη τιμη... σε χαρακτηριστικα και εμφανιση δν το συζητω νομιζω ειναι αψογα...!

τι λετε θα κατεβει καθολου η τιμη? μπορω να τα βρω πιο φθηνα?

αν τα πειρε κανενας απο Πλαισιο μπορει να μου πει τι συνδεση εχουν τα ηχεια πισω???

και απο καρτα ήχου τι να κάνω?? εχω πανω στην μητρικη τωρα..

post-6655-1416073097,7247_thumb.gif

Link to comment
Share on other sites

Αν εχεις τα λεφτα παρτα.

Εδω μεσα δεν προκειται να ακουσεις κανενα παραπονο για τα 5500.

Ααα... κανε και ενα search για popping sound στα 5500.

Δεν ξερω τι ακριβως παιζει και ποσο ενοχλητικο ειναι, και τα δικα μου εχουν αλλα μιλαμε για αλλη κατηγορια χρηματων.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από fusion

Αν εχεις τα λεφτα παρτα.

Εδω μεσα δεν προκειται να ακουσεις κανενα παραπονο για τα 5500.

Ααα... κανε και ενα search για popping sound στα 5500.

Δεν ξερω τι ακριβως παιζει και ποσο ενοχλητικο ειναι, και τα δικα μου εχουν αλλα μιλαμε για αλλη κατηγορια χρηματων.

πως το ξερεις οτι δεν θα ακουσει κανενα παραπονο?:)

το πρωτο rev,εχει καποια προβληματα ,π.χ αν ανοιξεις τα φωτα θα ακουσεις τον διακοπτη,ανα 15 λεπτα ακουγεται ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΣΟ ΕΝΑ ΣΠΑΣΤΙΚΟ ΧΤΥΠΗΜΑ

http://www.thelab.gr/showthread.php?s=&threadid=34096

Link to comment
Share on other sites

τι να σας πω αυτα με τους περιεργους θορυβους και τετοια τα εχω ακουσει αλλα δν πιστευω να ειναι κατι παρα πολυ εντονο... και αμα ειναι εγω ειμαι τρελος τους τα παω πισω και να πανε να μαμηθουν... είδα και τα s750 και ολοι λενε οτι ειναι καλυτερα εγω πιστευω παλι ΟΧΙ στα watts ειναι καλυτερα γιατι ειναι 7.1 και εμφανιση δν μου αρεσαν ασε που κανουν 390 νομιζω.. τι να πω?

Link to comment
Share on other sites

και τα s750 κορυφαια ειναι,εγω που εχω τα Ζ5500 ειμαι ευχαριστημενος,βεβαια τα 750 δεν τα ακουσα αλλα απο τι ακουω ειναι ισαξια με τα 5500

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν είσαι πολύ απαιτητικός στον ήχο, αλλά ένας μέσος χρήστης-ακροατής, πάρε τα Ζ-5500. Θα σου φανούν εξαιρετικά.

Αν από την άλλη είσαι απαιτητικός, δώσε κανα 50άρι-100στάρι παραπάνω και πάρε τα Klipsch Promedia Ultra 5.1. Για υπολογιστή είναι από τα καλύτερα σε έτοιμες λύσεις.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gznp

Αν δεν είσαι πολύ απαιτητικός στον ήχο, αλλά ένας μέσος χρήστης-ακροατής, πάρε τα Ζ-5500. Θα σου φανούν εξαιρετικά.

Αν από την άλλη είσαι απαιτητικός, δώσε κανα 50άρι-100στάρι παραπάνω και πάρε τα Klipsch Promedia Ultra 5.1. Για υπολογιστή είναι από τα καλύτερα σε έτοιμες λύσεις.

συγνωμη κιολας δλδ τα Ζ5500 απευθηνονται στον μεσ0-χρηστη?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka

ε μαλλον οχι στον απαιτητικο κομπιουτερα απευθηνονται .

ενας μουσικοφιλος δεν κοιταει τετοια πραγματα

να βαλω κομα στο ΟΧΙ?

Link to comment
Share on other sites

εδω ειμαστε FLO εσυ εχεις δει και τα 2 τι προτινεις 5500 η s750 ? νομιζω οτι τα 5500 ειναι πιο ωραια σε εμφανιση απο τα s750 σωστα? τωρα για τα watts ειναι λιγα παραπανω τα 750 αλλα δν μπορεις να τα εχεις συνεχεια τσιτομενα οποτε... τεσπα εγω το μονο που φοβαμαι στα 5500 ειναι μηπως και κατεβει η τιμη ή βγει κατι καινουριο...!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.