Jump to content



Νέα ψηφιακή compact εως 260 ευρώ..


Recommended Posts

τι προτείνετε μεταξύ

Canon PowerShot A710 IS --> 255 ευρώ

Kodak EasyShare Z 712 IS --> 255 ευρώ

Canon ixus 60 --> 220 ευρώ

Panasonic lumix FX7 --> 225 ευρώ

Kodak easyshare c653 --> 119 ευρώ και μια οικονομική..

αν εχετε κάποια αλλη πρόταση καλοδεχούμενη..εγώ κλείνω προς την Canon powershot A710s...

Link to comment
Share on other sites

Canon Powershot κι από εμένα, αν και δεν έχω διαβάσει τπτ για την Panasonic.

Και μόνο τα full manual controls που δίνει είναι τρομερά, αρκεί να έχεις όρεξη για ψάξιμο και πειραματισμούς.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Παρήγγειλα την Fujifilm FinePix F31fd για ένα φίλο.

Πήρα πρώτα τηλ. στο adorama, μου λένε 213+7 για έξοδα αντικαταβολής ή 213+12 αν θέλω να πληρώσω εγώ τον courier. Mou την έσπασε όμως όταν μου είπε να κάνω κατάθεση τα χρήματα σε τράπεζα και μετά απο 7 με 10 μέρες θα μου την στείλουν.

Πήρα και γώ ύστερα τον katerelo, 214+9 βέβαια αλλά αύριο (Τρίτη) θα την έχω! Με τα 3 ευρό παραπάνω ας πιουν ένα καφέ παραπάνω. Τα αξίζουν για την άμεση εξυπηρέτηση!

Εντυπώσεις απ την μηχανή την Τετάρτη.

Να ρωτήσω κάτι άλλο.

Η waterproof case της Fujifilm F30 http://www.katerelos.gr/product_info.php?cPath=82&products_id=3702 κάνει και για την Fujifilm F31 ?

Σε διαστάσεις είναι ίδια τα δύο μοντέλα αλλα η εξωτερική τους εμφάνιση είναι λίγο διαφορετική.

Μπορώ να βρω κάπου φθηνότερο waterproof case για την F31?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kender [Σήμερα, στις 19:23]

Aλήθεια η Canon Α630 powershot λέει τίποτε? επειδή ψάχνομαι και εγώ.. και λεφτά για slr κάπως χλωμό...

καλη ειναι για τα λεφτα της. μπορεις να δεις και εσυ τις fuji που εινα πολυ καλες,το μονο κακο τους ειναι οτι παιρνουν xd καρτουλες. μην παρεις ixus ειναι τελειως αυτοματοποιημενες, εκτος και αν θες το αντιθετο, δες canon Αχχ ή fuji. κατα την γνωμη μου.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.