Jump to content



Καρτα γραφικων για Corel


nosader

Recommended Posts

Πραγματι

Η CPU και η μνημη ειναι αυτα που παιζουν βασικο ρολο σε ενα προγραμμα σαν το Corel

αντε και ο σκληρος δισκος στις ταχυτητα οταν ανοιγεις φωτογραφιες και τα γραφικα μεσα στο προγραμμα

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Αντε παλι τα ιδια...

Η καρτα σε αποδοση ΔΕΝ επηρρεαζει το προγραμμα...

Τωρα αν ειχε καποιο προβλημα με τους οδηγους η , η ιδια η καρτα ειναι αλλο θεμα...

Παντως σου λεω οτι διαφορα σε ταχυτητα με την καρτα δεν βλεπεις..

Link to comment
Share on other sites

Αφού έχει αποφασίσει από μόνος του ότι η κάρτα κάνει διαφορά, γιατί δεν τον αφήνουμε ωραία και καλά να τη βλέπει στον ύπνο του και καθόμαστε και απαντάμε τσάμπα τα ίδια και τα ίδια δέκα φορές;...

Link to comment
Share on other sites

Βρε ο άνθρωπος λέει ότι είχε πρόβλημα η κάρτα γραφικών. Δεν εξακολουθεί να υποστηρίζει ότι το Corel θα πάει καλύτερα με μια καλύτερη κάρτα γραφικών...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω Angel...Τελικα εισαι ο μονος που με καταλαβε...Ολοι οι υπολοιποι...:laughing:

Αυτο ελεγα απο την αρχη...Και μιας οι καρτες που κυκλοφορουσαν στο εμποριο ηταν πλεον αυτης της ταξης τι να εβαζα μια 100 χρονων πισω???Δυσκολο και χλωμο...Αλλα κανενας δεν καθεται να ακουσει..Ειναι αυτο το ξερω ολα το ελληνικο...

Εγω ελεγα οτι μου κανει ασπρη οθονη και ολοι λεγανε θελει μνημη και η καρτα ειναι μια χαρα κτλ...και οτι ειναι και υπερβολικη καρτα...τελικα ηταν χαλασμενη...

Μην βιαζεστε να βγαζετε συμπερασματα γνωστες ολοι...

Link to comment
Share on other sites

Φιλε , μη μας τρελανεις τωρα..

Ξαναδιαβασε απο την αρχη τις ερωτησεις σου..

Ξαναδιαβασε τι ρωτας...

Θες να σου κανω quote τις ερωτησεις σου ;

Και προφανως και καρτα που αλλαξες ακομα να καταλαβεις τι παιζει με το corel..

Το οτι ηταν χαλασμενη η καρτα δεν εχει καμια σχεση μα ΚΑΜΙΑ σχεση με την ερωτηση "ποσα mb καρτας γραφικων να βαλω?"

Οπως επισης το οτι ηταν χαλασμενη η καρτα σου , δεν παιζει ρολο και στο τι καρτα θα βαλεις..Και οπως προειπαμε , η καρτα γραφικων ΔΕΝ παιζει ρολο στο corel...εσυ πιστευε οτι θες.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nosader

Ευχαριστω Angel...Τελικα εισαι ο μονος που με καταλαβε...Ολοι οι υπολοιποι...:laughing:

Ναι είναι ο μόνος που ασχολήθηκε να σου απαντήσει ΑΦΟΥ είπες κατόπιν εορτής ξεκάθαρα ότι είχε πρόβλημα η κάρτα γραφικών.

Όταν σε όλο το θρεντ μιλάς για το Corel...που να πάει το μυαλό μας ότι μπορεί ν αέχεις ληγμένη κάρτα?????

Τη μια λες οτι θελώ να την αλλάξω ειδικά για το corel,μετά να παίζει και κάνα παιχνίδι...και όλοι σου λένε ότι δεν χρειάζεται να δώσεις λεφτά...γιατί έτσι είναι.

Για Corel μιλούσες για Corel σου απαντούσανε.

Και βγαίνεις εξυπνάτζα τώρα και μας λες...α ήταν χαλασμένη η κάρτα. Χαίρω πολύ Χαρίλαος.

Εγώ θα σου πώ ότι αν δεν ξέρεις να αρθρώσεις μια πρόταση να δώσει το νοημα που θες να περάσεις...μη γράφεις καλύτερα. Θα γλυτώσεις και τον ευατό σου απο περιττές κουβέντες και ένα τσουβάλι ανθρώπους που ενδιαφέρθηκαν να σε βοηθήσουν από πολύ αγανάκτηση.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kallileo [14-06-2007 10:39]

Σε γραφιστικα προγραμματα οπως photoshop, corel δεν εχω δει καμια διαφορα.

στα παλια τα χρονια, τοτε που οι καρτες ιδρωναν για να κουνησουν το ποντικι, εβλεπες μια μικρη διαφορα. μετα ξεπεραστηκαν αυτα.
Link to comment
Share on other sites

Αστο dark...Δεν εχει νοημα ...Να καθομαστε να γραψουμε 100 σελιδες εγω ειπα ετσι και εσυ ειπες αλλιως...Μωρα δεν ειμαστε...Εκτος και καποιο ειναι...Τωρα εαν μπορω να αρθροσω η οχι αστο για εμενα...

Οσο για την καρτα...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GoMaR [16-07-2007 11:08]

Κλειδωστε το.....Δε θελω να συνεχισω γιατι θα λογομαχησουμε στο τελος και δεν εχω καμια ορεξη

Αστο μη χαλιεσαι απλα κλαιω το χρονο μου με το να απανταω κυριολεκτικα σε εναν ανθρωπο ο οποιος δειχνει να μη περνει χαμπαρι και να μας βαζει και χερι και ολας.

Και απο εμενα μιας και το προβλημα λυθηκε ας κλειδωθει..:rip:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.