Jump to content



HELP με δυκτιο LAN


chaosmaster

Recommended Posts

Παιδιά καλημέρα. Έχω ενα δίκτυο LAN με 3 pc. Το δίκτυο είναι ενσύρματο. Γίνεται να κλειδώσω αυτό το δίκτυο, ώστε οι άλλοι 2 που είναι σε αυτό να μην μπορούν να μπαίνουν στα κοινόχρηστα και γενικά στις θεσεις δικτύου?

Ρωτάω γιατί έβαλα έναν άλλον μέσα στο δίκτυο χωρίς να ενημερώσω και θέλω να τον κρύψω. Όποιος γνωρίζει ας μου πει. Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από chaosmaster

axaxaXAxxaaxa.Γιατι man?

1.

Αρχική απάντηση από chaosmaster

αθτο

2.

Αρχική απάντηση από chaosmaster

χςρισ

3.

Αρχική απάντηση από chaosmaster

εωαλα

4.

Chaos is underwear not everywear

επίσης στο θέμα μας:

define:

1. κλειδωσω αθτο το δυκτιο

2. κ γενικα στις θεσεισ δυκτιου

3. εωαλα εναν αλλον μεσα στο δυκτιο χςρισ να ενημερωσω

4. κ θελω κα το κρυψω

Link to comment
Share on other sites

ρε φιλαρακι τωρα πραγματικα, διορθωσε τα ορθογραφικα σου...ειναι σαν να εισαι παιδι του δημοτικου...

Και ξαναγραψε την ερωτηση γιατι ειναι λιγο μπερδεμενη.

Δεν εχω τιποτα μαζι σου. :)

Link to comment
Share on other sites

Έλεος ρε παιδιά... Θα τον φάτε τον άνθρωπο για τα ορθογραφικά?

Μετάφραση:

Αρχική απάντηση από chaosmaster

Παιδιά καλημέρα. Έχω ενα δίκτυο LAN με 3 pc. Το δίκτυο είναι ενσύρματο. Γίνεται να κλειδώσω αυτό το δίκτυο, ώστε οι άλλοι 2 που είναι σε αυτό να μην μπορούν να μπαίνουν στα κοινόχρηστα και γενικά στις θεσεις δικτύου?

Ρωτάω γιατί έβαλα έναν άλλον μέσα στο δίκτυο χωρίς να ενημερώσω και θέλω να τον κρύψω. :p Όποιος γνωρίζει ας μου πει. Ευχαριστώ

Εντάξει είναι τώρα?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.