Jump to content



προγραμμα πλοϊγησης!!!


plessinho

Recommended Posts

γεια σας παιδια εχω ενα sonyericsson M600i και θελω να του βαλω ενα προγραμμα πλοιγησης και μια κεραια GPS φυσικα.

Μπορειτε να μου πειτε που θα βρω ενα τετοιο προγραμμα και κεραια;

γινετε να το κατεβασω το προγραμμα απο καπου;;;

το λογισμικο του κινητου ειναι symbian...

ευχαριστω προκαταβολικα για καθε σας απαντηση...

Link to comment
Share on other sites

Δε γνωρίζω αν το Destinator παίζει σε Symbian, παίζει σίγουρα το TomTom. Και τα δύο είναι εξαιρετικά.

Να τα κατεβάσεις δε νομίζω, θα πρέπει να πας σε κατάστημα ή να τα παραγγείλεις online. Με την αγορά τους, έχεις και δυνατότητα για updates στους χάρτες, κάτι πολύ χρήσιμο αφού οι δρόμοι αλλάζουν συχνά.

Link to comment
Share on other sites

Το tomtom έχει ελληνικούς χάρτες!

Έχει όλη την Αθήνα, τους περισσότερους δρόμους στην Αττική και τους βασικούς άξονες.

Δουλεύει και η πλοήγηση.

Το έχω δουλέψει σε pda Ν560 με τα windows mobile 5.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από plessinho-13- [Χθες, στις 13:39]

γεια σας παιδια εχω ενα sonyericsson M600i και θελω να του βαλω ενα προγραμμα πλοιγησης και μια κεραια GPS φυσικα.

Μπορειτε να μου πειτε που θα βρω ενα τετοιο προγραμμα και κεραια;

γινετε να το κατεβασω το προγραμμα απο καπου;;;

το λογισμικο του κινητου ειναι symbian...

ευχαριστω προκαταβολικα για καθε σας απαντηση...

Θα πας για Τομ Τομ με κλειστά μάτια...πολύ μπροστά απο το Destinator.

Link to comment
Share on other sites

Kαι για GPS receiver τσεκαρε το Holux GPSlim 236 με SirfStar 3 chipset. To εχω περιπου ενα χρονο και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος. Ταχεια αποκριση παντου και παντα.

http://www.holux.com/product/search.htm?filename=gpsreceiver_bluetooth_gpslim236.htm&target=gpsreceiver00&level=grandsonson

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.