Jump to content



Official ΦαγητοThread (FoodLab)


greekfragma

Recommended Posts

Χθες έλιωσα στο φαγητό και στο ποτό. Τα υπόλοιπα πιάτα λίγο πολύ συνηθισμένα. To παρακάτω πιάτο σε πολλούς δεν θα αρέσει αλλά το βάζω :p

img20120526220535.jpg

μπλιαξ χοχλοι μπουμπουριστοι ειναι;

ότι σέρνεται δεν τρώγεται απλα:-P

Sent from my Android ;)

Link to comment
Share on other sites

να ειναι χαλια το προφιτερολ!!!!!!!!!!!! να ειναι μουχλιασμενο και μπαγιατικο!!!!!!! ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ κοιτα εκει νυχτιατικα τι κανουν.... καμια μοντα δεν εχετε και μας βασανιζετε?

Link to comment
Share on other sites

ουφ έσκασα όταν είδα Mention απο σένα στο φαγητοθεμα :eek:

Ξέρεις γιατί :p

Δεν ξέρω...μοιράσου το μαζί μας!:p

κοιτα εκει νυχτιατικα τι κανουν.... καμια μοντα δεν εχετε και μας βασανιζετε?

μόντα κάναμε...απλά φάγαμε για να πάρουμε λίγη δύναμη!:)

Για να καταλάβεις πόσο φρέσκο ήταν μου το έφτιαξε το ζαχ/στείο επιτόπου, και πήγαινα σιγά στον δρόμο μην διαλυθεί.:p

Link to comment
Share on other sites

μόντα κάναμε...απλά φάγαμε για να πάρουμε λίγη δύναμη!:)

Για να καταλάβεις πόσο φρέσκο ήταν μου το έφτιαξε το ζαχ/στείο επιτόπου, και πήγαινα σιγά στον δρόμο μην διαλυθεί.:p

χτυπα κι αλλο θα τα αντεξω δεν θα πεινασω ετσι απλα θα παλεψω... και να φανταστεις εχω σκασει απο τα φαγητο :p

Link to comment
Share on other sites

Μα να κανω γυμναστικη τετοια ωρα και να λεω στον εαυτο μου να μη ξαναμπω εδω και κοιτα τι βαλατε:drool::drool::drool: Παω να πεταξω ολες τις σακουλες βρωμης που εχω βαρεθει να τρωω και τρεχω ζαχαροπλαστειο!!!!:yes4::yes4::yes4:

Link to comment
Share on other sites

Παω να πεταξω ολες τις σακουλες βρωμης που εχω βαρεθει να τρωω και τρεχω ζαχαροπλαστειο!!!!:yes4::yes4::yes4:

νερο ( ελαχιστο ισα να γινει χυλος ) + μελι ελατης ( ο υδατανθρακας του ειναι μολις 30% γλυκοζη ) + μπανανα σε φετες + καρυδια + κανελλα

Την βρωμη δεν την βαριεσαι ποτε :)

Link to comment
Share on other sites

Ένα ταπεινό προφιτερόλ που τιμήσαμε το απόγευμα η [MENTION=20975]karmen1983[/MENTION], ο [MENTION=4482]LevelOne[/MENTION] και εγώ.

1007774.jpg

Σας έχω πει να μην λέτε ψέματα στο θρέντ αυτό.

Αν ήταν παρόν ο Μήτσος, εσύ και η Κάρμεν μπορεί να μαζέψατε τα ψίχουλα απο το προφιτερόλ αλλά σίγουρα ΔΕΝ το μοιραστήκατε!.

Εκτός αν λέμε για άλλον Μήτσο.

Link to comment
Share on other sites

νερο ( ελαχιστο ισα να γινει χυλος ) + μελι ελατης ( ο υδατανθρακας του ειναι μολις 30% γλυκοζη ) + μπανανα σε φετες + καρυδια + κανελλα

Την βρωμη δεν την βαριεσαι ποτε :)

Κι εγώ τρώω βρώμη αλλά αυτό δεν αλλάζει το γεγονός πως βασικά καλλιεργείται σαν ζωοτροφή, κυρίως για τα άλογα. Σκέτη τρώγεται?

Αν μπορούσα να διαλέξω ανάμεσα σε βρώμη και προφιτερόλ, αναρωτιέμαι τι θα προτιμούσα...

Link to comment
Share on other sites

Σας έχω πει να μην λέτε ψέματα στο θρέντ αυτό.

Αν ήταν παρόν ο Μήτσος η Κάρμεν, εσύ και η Κάρμεν o Μήτσος μπορεί να μαζέψατε τα ψίχουλα απο το προφιτερόλ αλλά σίγουρα ΔΕΝ το μοιραστήκατε!.

Εκτός αν λέμε για άλλον Μήτσο άλλη Κάρμεν.

fixed :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.