Jump to content



Official ΦαγητοThread (FoodLab)


greekfragma

Recommended Posts

Ο [MENTION=9359]performer[/MENTION] φταίει, με παραπλάνησε. Για πήδημα ξεκινήσαμε :p. Έχει ένα X-Trail απ' έξω αλλά δε νομίζω να τον συμφέρει να έρθει Καλαμάτα :rofl:

Πήραμε και καρμπονάρα φούρνου.. αλλά δεν πρόλαβε να φωτογραφηθεί :jump1:

Καλα ρε αφησατε το κοκκορα στο Πηδημα για πιτσα????

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=23]DJD[/MENTION]

Αν αυτο ειναι μαυρο ψωμι, εγω ειμαι παπας :p

Οποιος δεν εχει φαει homemade ζυμωτό δεν ξερει τι χανει. (παιρνει χρονο αλλα το αξιζει)

Αν εχεις καποια συνταγη...μπορεις να μας τη πεις να τη δοκιμασουμε.

Ερωτηση κρισεως: Στο θεμα ζυμη, βαζεις μαγια, προζυμι με μαγια ή φυσικο προζυμι χωρις μαγια που εχει μονο τους φυσικους μυκητες;

Link to comment
Share on other sites

Αν εχεις καποια συνταγη...μπορεις να μας τη πεις να τη δοκιμασουμε.

Ερωτηση κρισεως: Στο θεμα ζυμη, βαζεις μαγια, προζυμι με μαγια ή φυσικο προζυμι χωρις μαγια που εχει μονο τους φυσικους μυκητες;

η μανα μου εχει προζυμι ετοιμο ή συνδιασμο προζυμι + μαγια

συνταγη αργοτερα ισως (αν και δεν εχει κατι σπουδαίο)

Link to comment
Share on other sites

Daaaaaaaaaaaa fack.

Αν θελεις να πεις κατι μπορεις να χρησιμοποιησεις την Ελληνικη γλωσσα και να αφησεις αυτες τις ανοητες εκφρασεις που θυμιζουν κατι αμερικανιες ή κατι θολοκουλτουρες που εχει επιβαλει με καθε μεσο η νεα ταξη και που εχουν πεσει θυματα της η νεολαια μας και εχουν αλλοτριωσει τον ψυχισμο της.

Μιλα λοιπον Ελληνικα και πες ξεκαθαρα τη γνωμη σου και μην αντιγραφεις συμπεριφορες, θολοκουλτουρες και βλαχομαγκιες που δεν αρμοζουν σε πολιτισμενο και νοημων ανθρωπο.

Καλη συνεχεια.

Link to comment
Share on other sites

Όποιος ξέρει στη Θεσσαλονική μαγαζί που να κανει delivery sushi να μιλήσει. Με ενα γκουγκλάρισμα, μονο 2 εστιατόρια βρήκα να υπάρχουν.

Θα ακουστώ λαλάκας, αλλά στην Ελλάδα σούσι σωστό ΠΟΛΥ δύσκολα, και το θες και delivered, παρακαλάς να φας σκουπίδια :/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.