Jump to content



Official ΦαγητοThread (FoodLab)


greekfragma

Recommended Posts

Πήρα από Tesco, αηδία! Τσάμπα η μια λίρα. Μου αρέσουν τα καυτερα, αλλά όχι αυτά που σου πάνε στη μύτη.

Sent from my Migato GT-N7105

Tesco --> Microwave Tica Masala...:hehe:

Αυτό και beef tomatoes FTW

Link to comment
Share on other sites

Τesco economy πακέτο μακαρόνια 5 κιλά και ντομάτα πελτές και βγάλαμε τον μήνα με 9£.

Αν και προσπαθώ να τα αποβάλω αυτά χεχε

Σήμερα πήρα μισό κιλό κιμά μοσχάρι £2. Βγάζει άνετα 3 μερίδες.

Sent from my Migato GT-N7105

Link to comment
Share on other sites

τορτιγια με κοτοπουλο και ceasar's απο τον "καινουργιο"

14+-+1

Τελικα δεν ειχε oreo cheesecake οποτε πηρα φραουλα + καιμακι απο το Seven Stars διπλα

14+-+3

ισα που το εχω ακουμπησει το παγωτο, νομιζω χορτασα :p

Link to comment
Share on other sites

3 παρήγγειλες. Πόσα έφαγες;

Για ερασιτέχνες μας πέρασες Πέτρο? Απλά ήπια μόνο μία μπύρα.

Πάντως, για όσους έχουν δοκιμάσει, το σουβλάκι είναι εξαιρετικό και την επόμενη μέρα μετά από ολονύκτια ξεκούραση στο ψυγείο. Αρκεί να βγάλεις την ντομάτα (πανιάζει) και να είναι σφιχτό το τζατζίκι.

Link to comment
Share on other sites

Ζητώ ταπεινά συγνώμη.:p

Μια φορά είχα παραγγείλει 2 σάντουιτς από το σαντουιτσάδικο της γειτονιάς μου, αλλά κατάφερα να φάω μόνο το ενάμισι. Τώρα με τη διατροφή που ακολουθώ, στο ένα είμαι full.

EDIT: ΕΝΑΜΙΣΗ σάντουιτς, όχι ένα που γράφτηκε εκ παραδρομής. ΕΝΑΜΙΣΗ.

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
Link to comment
Share on other sites

3 γίγας επειδή πεινούσα...

Όποιος έχει φάει γνωρίζει το μέγεθος...

ΡΕ ΦΙΛΕ ΤΙ ΤΡΩΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΜΟΝ!!!!!!!!

Παλιά στην Πεύκη που ήταν το ίδιο ( τώρα έχει αλλάξει) τρώγαμε το σάντουιτς 45 εκατοστών..

3 Γίγας εσύ ??

ΥΠΟ-κλίνομαι.

Το μόνο που δε μου αρέσει είναι ότι βάζει πολλή σος.

Link to comment
Share on other sites

Προσοχή: Ακολουθεί "γκρίζα" διαφήμιση και τοποθέτηση προϊόντων...

p1070877-11790.jpg

p1070882-11791.jpg

p1070875-11789.jpg

Ευτυχώς άλλος τα πλήρωσε. Δεν μπορώ να πω πως μαγεύτηκα από την γεύση.

Έγινε επεξεργασία από Ταμτάκος
Link to comment
Share on other sites

Από τον μπάμπη περνάω συνέχεια και εκέι τρώνε και από τη ΔΙΑΣ (συνήθως επειδή με τις μοτοσυκλέτες μπορούν να πάνε παντού τρώνε σε επιλεγμένα καταστήματα).

Είναι όντως καλό??? Πείτε μου να ξεκινήσω διατροφή

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έμαθα ότι το Amazon έχει πλέον και grocery store... Μου χάρισαν αυτό για δοκιμή... Όποιος θέλει μου λέει (αλλά δε φέρω ευθύνη!)

Δοκίμασα μια λιγότερο καυτερή της ίδιας εταιρείας και με εντυπωσίασε. Πολύ ωραίο δωράκι. Τι είχες πάρει μαζί και ρίσκαραν να σου στείλουν αυτό το συνοδευτικό;

Edit: για να γλυτώσω το διπλό μήνυμα, ένα ωραίο πιάτο που τσίμπησα για βράδυ πριν μερικές μέρες που βιαζόμουν. Αυτό που λείπει κάτω δεξιά είναι η μοσχαρίσια μπριζόλα, για να μη με λέτε Βλαντ πάλι ([MENTION=7649]FANISTELROOY[/MENTION] πού τη θυμήθηκες την άλλη πριν ένα χρόνο!). Τα υπόλοιπα είναι χοιρινό, λουκάνικα, αυγά, φιλέτο κοτόπουλο, συνοδευόμενα από ντομάτα, αρακά, τηγανητές πατάτες, τηγανητό κρεμμύδι και καυτερή σάλτσα που ζήτησα έξτρα.

mixed-grill-11794.jpg

Έγινε επεξεργασία από acct
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.