Jump to content


εχετε floppy?


unknown

ποιος εχει floppy?  

158 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

τον τελευταιο καιρο εχω διαπιστωσει πολυ κοσμο να εχει δωσει ποδι στα γνωστα μας φλοπι..

στο δικο μου pc υπαρχει ακομα αλλα δεν θυμαμαι να μου χρειαστηκε ποτε

ειδικα τωρα με τα flashακια υπαρχει νοημα να υπαρχει floppy σε υπολογιστη με xp και ανω?

εδιτ μην μπερδεψετε την τελευταια ερωτηση.απανταμε στον αν εχουμε φλοπι στο pc μας

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Εχω ναι . Γιατι δεν πιάνει χώρο στο δωμάτιο , [λολ] , και επειδη την 7αμημένη στιγμή -> την μια , 1 , αυτην την μία που θα το χρειαστείς . Θα πεις 10e εχει και εγώ ο μλκς το εστειλα επειδη ειναι της μοδός . :D

και επειδη ειμαστε old school . :D

Link to comment
Share on other sites

Το έχω ακόμα το παλιό, καλό , αργό και φασαριόζικο φλοπάκι.

Μέχρι πρότινος χρησιμοποιούσα ένα του '97 από το πρώτο μου pc.

Πέρυσι το άλλαξα με ένα με ενσωματωμένο card reader αλλά τα τελευταία 4-5 χρόνια χρήση μηδέν.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από o polonos

Δεν μου χωρεσε στο stacker :p

Και το βαζω μονο οταν ειναι απαραιτητο ....

Ακα ΟΧΙ

Μια απο τα ίδια....έχει φύγει προ πολλού και δεν έχει ξαναμπεί!! ανάθεμα και εάν θυμάμαι που το έχω (αν το έχω ακόμα δηλαδή)!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.