Jump to content



Γυμναστηριο και χημειες


giorgos_cupra

Recommended Posts

^^^ what da fak?

Αν εχεις θεμα με τον ωμο, φτιαχνεις το θεμα. Οι περισσοτεροι ξεχνανε να γυμνασουν τους στροφεις των ωμων τους με αποτελεσμα να εχουν θεμα. Full Range of Motion ασκησεις με αυστηρη τεχνικη και tension σε ολο το ευρως της κινησης

Link to comment
Share on other sites

Εχω ακούσει για 2-3 περιστατικά γνωστών με προβλήματα στο συκώτι...

Συνήθως από υπερβολική χρήση συμπληρωμάτων δεν συμβαίνει αυτό?

Define συμπληρωματα. Οση πρωτεϊνη και αν παρεις αν πινεις αρκετο νερο, προβλημα σε συλωτι δεν θα έχεις. Απο την αλλη αν παρεις methyldronstanolone το οποιο πωλούνταν ως συμπληρωμα, θα παρεις το συκωτι στο χερι.

Τα κλασικκα συμπληρώματα πρωτεϊνης/βιταμινων/υδατανθρακων δεν εχουν κατι επιβαρυντικο σε λογικες ποσοτητες. Σε λογικες. Γιατι τα παντα μπορουν να γινουν δηλητηριο ακομη και το πεντακαθαρο φιλτραρισμενο νερακι σε σεβαστη ποσοτητα ;)

Link to comment
Share on other sites

^^^ what da fak?

Αν εχεις θεμα με τον ωμο, φτιαχνεις το θεμα. Οι περισσοτεροι ξεχνανε να γυμνασουν τους στροφεις των ωμων τους με αποτελεσμα να εχουν θεμα. Full Range of Motion ασκησεις με αυστηρη τεχνικη και tension σε ολο το ευρως της κινησης

Αν έχεις πρόβλημα στο ώμο τουλάχιστο μέχρι να γιατρευτεί καλύτερα να μείνεις μακρυά από βάρη.

Τα λάστιχα βοηθάνε πολύ καλύτερα στη αποκατάσταση.

Ασκήσεις ενδυνάμωσης των στροφέων μυών του ώμου

Link to comment
Share on other sites

Ξερατο mode on...

Μετά από 1μιση μήνα αποχής λόγω εγχείρησης, νοιώθω τέτοιο πιάσιμο λες κ πιάνω μπάρα πρώτη φορά. Όλη την εβδομάδα έκανα αεροβια wod και μετά σετ power clean μέχρι 75kg και backsquats μέχρι 95kg. Πόνος λέμε...

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Έγινε επεξεργασία από YDinopoulos
Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις εμπειρια απο το συγκεκριμενο παλμογραφο ?

OROLOI.gr - GARMIN

αν θες παλμογραφο μονο, παρε ενα με 40 ευρω.

καλο θα σου βγει αυτο που εστειλες, αλλα αν χρησιμοποιεις σμαρτφοουν οταν τρεχεις δεν το χρειαζεσαι.

Link to comment
Share on other sites

αν θες παλμογραφο μονο, παρε ενα με 40 ευρω.

καλο θα σου βγει αυτο που εστειλες, αλλα αν χρησιμοποιεις σμαρτφοουν οταν τρεχεις δεν το χρειαζεσαι.

Τη στιγμη που θα μπω στη διαδικασια να τρεχω με το ρολοι θα σταματησω το endomondo.

Αφου με το garminconnect απ'οτι ειδα τα εχεις ολα σ'ενα ομορφα και πεντακαθαρα.

Δεν θα υπαρχει λογος να πληρωνω συνδρομη στο endomondo αφου και με το ρολοι μπορω να βαλω προπονησεις (intervals tempo run κλπ) και να τα βλεπω σε real time.

Το βρηκα και με 20% εκπτωση (βυσμααα :p ) οποτε μου βγαινει στα 215ε

[MENTION=14013]Ταμτάκος[/MENTION] καμμια αοπψη ?

Link to comment
Share on other sites

Το μειονέκτημα του 620 είναι (για 'μένα τουλάχιστον) το touch screen που αν τρέχεις καλοκαιριάτικα και είσαι τίγκα στον ιδρώτα δεν ξέρω αν βολεύει. Κατά τα άλλα, κανένα από τα 2 δεν έχει μετρητή υψόμετρου (αν σου χρειάζεται). Διαλέγεις ανάλογα με τα χρήματα και τις ανάγκες σου. Δες και το παρακάτω...

https://buy.garmin.com/en-US/US/catalog/product/compareResult.ep?compareProduct=122785&compareProduct=129397&compareProduct=90671

Link to comment
Share on other sites

Το μειονέκτημα του 620 είναι (για 'μένα τουλάχιστον) το touch screen που αν τρέχεις καλοκαιριάτικα και είσαι τίγκα στον ιδρώτα δεν ξέρω αν βολεύει.

Κανένα πρόβλημα, ούτε με ιδρώτα, βροχές κτλ. Και μιας κι έχει gps όταν κάνεις upload την προπόνηση στο garmin connect σου υπολογίζει αυτόματα τα υψομετρικά βάση του χάρτη.

Link to comment
Share on other sites

Πολωνέ αφού θα τα σκάσεις πάρε το 620 που ναι καινούριο, πιο ωραίο μηχανάκι.

Ειναι +100ε τα οποια 1ον ειναι πολλα σαν συνολο κι 2ον αν τα δωσω βλεπω τη δικια μου να φευγει :p

Το μειονέκτημα του 620 είναι (για 'μένα τουλάχιστον) το touch screen που αν τρέχεις καλοκαιριάτικα και είσαι τίγκα στον ιδρώτα δεν ξέρω αν βολεύει. Κατά τα άλλα, κανένα από τα 2 δεν έχει μετρητή υψόμετρου (αν σου χρειάζεται). Διαλέγεις ανάλογα με τα χρήματα και τις ανάγκες σου. Δες και το παρακάτω...

https://buy.garmin.com/en-US/US/catalog/product/compareResult.ep?compareProduct=122785&compareProduct=129397&compareProduct=90671

Απο reviews και παρουσιασεις

Garmin Forerunner 610 review - GPS & Sat Nav - Trusted Reviews

Garmin Forerunner 610 (FR610) GPS Watch Review

Garmin Forerunner 610 In Depth Review | DC Rainmaker

Βλεπω σχετικα καλα σχολια για τη οθονη αφης.

Δεν πατιεται κατα λαθος και ειναι ευκολος ο χειρισμος ακομα και με γαντια τον χειμωνα.

Κανένα πρόβλημα, ούτε με ιδρώτα, βροχές κτλ. Και μιας κι έχει gps όταν κάνεις upload την προπόνηση στο garmin connect σου υπολογίζει αυτόματα τα υψομετρικά βάση του χάρτη.

Σωστος :T:

Link to comment
Share on other sites

Για το 220 θα πήγαινα κι εγώ. Τώρα που το σκέφτομαι, είναι κακό να μπορεί να σε παρακολουθεί σε πραγματικό χρόνο ο άλλος. Άντε να πεις ψέματα μετά για το που ήσουν και τι έκανες...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.