Jump to content



Ομαδική Αγορά Monitor Calibration Tool


greekfragma

Recommended Posts

να πω ότι το μηχάνημα ΘΑ ερχόταν την Πέμπτη από την Κεφαλονιά, και θα το έδινα στον alambi, αλλά για κάποιον λόγο ξεχάστηκε εκτός αυτοκινήτου, οπότε θα σταλεί από την Κεφαλονιά στον alambi... Συγνώμη για την καθυστέρηση και την αναστάτωση

Θα περιμένω ενημέρωση μόλις το παραλάβεις.

Σκεπτομαι οτι και μιά καλύτερη λύση θα ήταν να πάω στην Κεφαλονιά ... να το παρω (απλα ειναι μια αιτία για βολτα) !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • Replies 519
  • Created
  • Last Reply

Δεν έχω ιδέα.Είχα πάρει το μαραφέτι για δυο μέρες το 07 αν θυμάμαι καλά,μετά το έδωσα στον deninho και έκτοτε δεν ξανασχολήθηκα μέχρι πρόσφατα που χρειάστηκε να ρυθμίσω 2 μόνιτορ.Ο φράγμας νομίζω έκανε τον καλιμπρο-νόμο για καιρό μέχρι που το θέμα κάπως ξεχάστηκε...Ας μας διαφωτήσουν οι εμπλεκόμενοι :shout:

Link to comment
Share on other sites

όχι Τζόνι μπόη...το χω αφήσει το θέμα λόγω στρατού. Δε ξέρω τι γίνεται με το δικό μας μοντέλο. Πιθανότατα άμα ρωτήσουμε στα άλλα thread ομαδικών να μας πούνε τα παιδιά μιας και το χουν πιο φρέσκο το πράμα.

Link to comment
Share on other sites

ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ...... εγώ το έχω ..... μίλησα με τον greekfragma και του ειπα ότι το εχω εγώ, εστειλα και ΠΜ στον deninho με όλα τα στοιχεία επικοινωνίας μου.

- Ποιός ειναι στη σειρά για να το πάρει ;;;;;;;

- Που μένει (μπας και βρεθούμε γιατί εγώ μένω Αθήνα - Γλυφάδα) ;;;;

Link to comment
Share on other sites

Που πήγε ο πάλαι ποτέ λαλήστατος alambi?

- Ο "λαλήστατος" alambi ενημέρωσε το φόρουμ + greekfragma + deninho στις 15/1/2012 ότι αυτός έχει το καλιμπρατήρι.

- Ο "λαλήστατος" alambi μέχρι σήμερα 18/1/2012 δεν έλαβε καμία επικοινωνία από κάποιον που ήθελε το το καλιμπρατήρι.

- Ο "λαλήστατος" alambi έστειλε σήμερα 18/1/2012 πμ στον naz με όλα τα στοιχεία επικοινωνίας για να κανονίσουμε την μεταφορά του καλιμπρατήρι στον naz

Link to comment
Share on other sites

Για να ξεδιαλύνω την κατάσταση....έλαβα ΠΜ από alambi που προφανώς προοριζόταν για τον naz :)

ας κανονιστεί όποιος θέλει με τον alambi.

ο καλιμπρο-νόμος προς το παρόν τρέχει με άλλες δουλειές :p

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=1026]naz[/MENTION], μιας και ειμαι γειτονοπουλο με τον [MENTION=6071]alambi[/MENTION] να το παρω εγω για 1-2 μερες ?

Μετα θα μπορω να στο δωσω Πειραια που εχω τα γραφεια μου, ή καπου στην Παραλιακη...

Τι λες ?

Link to comment
Share on other sites

Αν και νομίζω οτι προηγείται ο deniho σε σχέση με εμάς δεν έχω πρόβλημα.Πειραιά φυσικά δεν μπορώ να κατέβω όπως και παραλιακή ,αθήνα κέντρο δεν έχω όμως πρόβλημα όπως και μαρούσι στο γραφείο.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.