Jump to content



Ομαδική Αγορά Monitor Calibration Tool


greekfragma

Recommended Posts

  • Replies 519
  • Created
  • Last Reply
Όποιος στείλει σαλονίκη έχει δώρο αυθεντικό τσουρέκι Τερκενλή με σφραγίδα και πιστοποιητικό γνησιότητας απο τον Αστρολάβο.

Η προσφορά ισχύει για περιορισμένο χρόνο. :p

ευτυχως εχουμε τερκενλη και στην αθηνα οποτε βρες αλλο επαθλο :woot:

εγω κερναω οσα πιτογυρα αντεχει οποιος το φερει απο γαλατσι το θεμα και coca cola φυσικα :rap:

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι και Τετάρτη δεν υπάρχει χρόνος εκ μέρους μου, ούτε για φαγητό. Υπ'όψιν θα το χρειαστώ και για 3η οθόνη, στον Περισσό/Ν.Ιωνία

οταν τελειωσεις αν μπορεις στειλε ενα πμ γαλατσι μενω

Link to comment
Share on other sites

Θα πρέπει να το πάρω πρώτα :p Για αυτό και ανέφερα ότι πριν από την Τετάρτη δεν θα μπορέσω να ασχοληθώ, για να το αξιοποιήσουν όσοι θα έχουν χρόνο :)

κανενα προβλημα οποτε ειναι πες

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Παιδιά τι έγινε τελικά με το calibriστίρι?:nothing:

το calibration ήρθε στα χέρια μου 1 βδομάδα πριν τη μεγαλοβδομάδα.

Περίμενα τηλεφωνο απο YDin και λοιπά νότια προάστεια αλλά δεν με πήρε κανείς.

Περιμένω τα πμ σας για να συντονιστεί το θέμα.Εγώ δε μπορώ να σας ρίχνω τηλέφωνο καθώς δε ξέρω το πρόγραμμα του καθένα.:coax:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
το calibration ήρθε στα χέρια μου 1 βδομάδα πριν τη μεγαλοβδομάδα.

Περίμενα τηλεφωνο απο YDin και λοιπά νότια προάστεια αλλά δεν με πήρε κανείς.

Περιμένω τα πμ σας για να συντονιστεί το θέμα.Εγώ δε μπορώ να σας ρίχνω τηλέφωνο καθώς δε ξέρω το πρόγραμμα του καθένα.:coax:

To calibration tool είναι ακόμα στα χέρια μου και περιμένω την πρωτοβουλία του καθένα προγραμματισμένα και οργανωμένα με όποιον άλλον ενδιαφέρεται.

συγγνώμη αλλά από τη μιά δε θέλω να φανεί οτι το πήραμε ομαδικά και το έχω για πάρτη μου να κάθεται....αλλά από την άλλη δεν θα κυνηγήσω και τον καθένα.....μεγάλα παιδιά είμαστε και για να το χαρείτε όσοι το θέλετε δεν είναι σωστό να αγχώνομαι μόνος μου.

όποιος θέλει το ζητάει με σαφές ραντεβού.

over and out.:turn:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.