Jump to content



Ομαδική Αγορά Monitor Calibration Tool


greekfragma

Recommended Posts

  • Replies 519
  • Created
  • Last Reply

παίδες για να μην μπερδευόμαστε.........ας κάνει τη γύρα όσων ήταν εξαρχής στην ομαδική και μετά κανονίζουμε και τους υπόλοιπους.no offence έτσι?θα προσπαθήσω να το κανονίσω όσο καλύτερα μπορώ:hi:

Link to comment
Share on other sites

παιδιά μπορεί να ανεβάσει κάποιος στο rapid ή κάπου αλλού το πρόγραμμα που χρησιμοποιείτε για calibration (εκτός και αν είναι το eye one match το οποίο ήδη έχω) για να το δοκιμασω και εγώ?

Θα του είμαι πολύ ευγνώμων.

Link to comment
Share on other sites

Πριν φύγει από τας Αθήνας, μήπως θα ήταν εφικτό να περάσει κι από την Πεύκη μια βόλτα; Για να μη μου τη λέει ο αδμινιστράτορας ότι είναι πολύ σκούρες οι φωτογαφίες μου :p

Link to comment
Share on other sites

κανονικά το σωστό είναι να πάει πρώτα στον PGM που το πλήρωσε και ακόμα δεν το έχει δει........

εάν μπορέσω να το φέρω μια καλή γύρα Αθήνα σε YDin+apostolis22+Deninho μέσα σε λίγες μέρες θα φύγει επιτόπου στον PGM.

Link to comment
Share on other sites

3 προφαηλς.

αυτο του θεματος και 2 εξτρα απο ιντεργουεμπς.

Οποιος εχει σετινγκς γι αυτη καλο ειναι να τις βαλει εδω: http://www.thelab.gr/showthread.php?t=54347 αφου την εχουν αρκετοι.

Αν είναι profile που έφτιαξες, να πάει στο άλλο thread περτικαλώ :)

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι profile που έφτιαξες, να πάει στο άλλο thread περτικαλώ :)

το ενα ειναι το προφαηλ που ειχε ανεβασει ο παλικαρος τις προαλλες και τα αλλα 2 ειναι απο καποιο μεγαλο περιοδικο.

δεν θυμαμαι ειλικρινα ποιο απο ολα.:suicide:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.