Jump to content



Ομαδική Αγορά Monitor Calibration Tool


greekfragma

Recommended Posts

εχω τελειωσει με το tool απο τα μεσα της προηγουμενης εβδομαδας και περιμενω τον bleo8onhs να ερθει να το παραλαβει...μου ειχε πει θα ερχοταν παρασκευη,δεν μπορεσε ομως..δεν με ξανακαλεσε απο τοτε..

θα επικοινωνησω εγω μαζι του και τα ξαναλεμε..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 519
  • Created
  • Last Reply
  • 4 weeks later...

μην εισαι γκρινιαρακος ατιμουτσικο:p

μιλησα με bleo8onh

σημερα το απογευματακι θα ξερουμε τι εχει γινει.το εχει στειλει με γενικη ταχυδρομικη.

αρχικα θα παει στον jros3e και μετα Καλαματα μερια:)

παραπονο κανεις αλλος?:p

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, μόλις σήμερα το απόγευμα παρέλαβα το εργαλείο.

Μόλις τελειώσω θα ενημερώσω το thread για να μου πείτε που θα το στείλω.

Ευχαριστώ.

:happy2:περιμενουμε και εντυπωσεις:happy2:

Link to comment
Share on other sites

μιας και αρκετοι εχουμε calibrarει,θα ειχε νοημα να ανεβασουμε στην 1η σελιδα τα profiles ανα οθονη,ωστε να εχουν προσβαση ολοι και να δοκιμασουν οσοι εχουν ιδιες οθονες..(?)

εκτος αν τιθεται θεμα "ηθικο" και δεν γουσταρει καποιος που συμμετειχε στην ομαδικη, να δωσει το προφιλ του ή το tool σε καποιον "εκτος" παραγγελιας,οποτε πασο..

Link to comment
Share on other sites

μιας και αρκετοι εχουμε calibrarει,θα ειχε νοημα να ανεβασουμε στην 1η σελιδα τα profiles ανα οθονη,ωστε να εχουν προσβαση ολοι και να δοκιμασουν οσοι εχουν ιδιες οθονες..(?)

εκτος αν τιθεται θεμα "ηθικο" και δεν γουσταρει καποιος που συμμετειχε στην ομαδικη, να δωσει το προφιλ του ή το tool σε καποιον "εκτος" παραγγελιας,οποτε πασο..

Πολύ καλή ιδέα. και ας αφήσουμε πίσω μας ιδέες για να μην μοιραζόμαστε πράγματα και γνώσεις, εμένα προσωπικά (που πλήρωσα και συμμετείχα στην αγορά) δεν με ενδιαφέρει καθόλου (και μάλλον θα χαρώ) κάποιοι άλλοι ασχετα με το εάν συμμετείχαν στην αγορά, θα μπορέσουν να χρησιμοποιήσουν τα προφίλ που εμείς οι "συμμετέχοντες" φτιάξαμε.

Link to comment
Share on other sites

μιας και αρκετοι εχουμε calibrarει,θα ειχε νοημα να ανεβασουμε στην 1η σελιδα τα profiles ανα οθονη,ωστε να εχουν προσβαση ολοι και να δοκιμασουν οσοι εχουν ιδιες οθονες..(?)

εκτος αν τιθεται θεμα "ηθικο" και δεν γουσταρει καποιος που συμμετειχε στην ομαδικη, να δωσει το προφιλ του ή το tool σε καποιον "εκτος" παραγγελιας,οποτε πασο..

do that ,please.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.