Jump to content



Ομαδική Αγορά Monitor Calibration Tool


greekfragma

Recommended Posts

To calibration tool είναι ακόμα στα χέρια μου και περιμένω την πρωτοβουλία του καθένα προγραμματισμένα και οργανωμένα με όποιον άλλον ενδιαφέρεται.

συγγνώμη αλλά από τη μιά δε θέλω να φανεί οτι το πήραμε ομαδικά και το έχω για πάρτη μου να κάθεται....αλλά από την άλλη δεν θα κυνηγήσω και τον καθένα.....μεγάλα παιδιά είμαστε και για να το χαρείτε όσοι το θέλετε δεν είναι σωστό να αγχώνομαι μόνος μου.

όποιος θέλει το ζητάει με σαφές ραντεβού.

over and out.:turn:

reminder/υπενθύμιση

:magic:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 519
  • Created
  • Last Reply

Ρε παίδες, για εμάς που δεν είδαμε την ομαδική, παίζει να γίνει κάτι, με το αζημιωτο βέβαια!

Ευχαριστώ!

Τώρα είδα το Thread! Αν τυχόν περάσει από την περιοχή του Νέου Ηρακλείου, θα ήθελα να το χρησιμοποιήσω!

Το Υπουργειο έχει θεικά πιτόγυρα!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 year later...

Να ενημερώσω τους συμμετέχοντες αυτής της ομαδικής οτι στο άλλο θέμα ομαδικής τα παιδιά αντιμετωπίζουν πρόβλημα και σκέφτηκα οτι είναι καλό να τους δανείσουμε το δικό μας μιας και κανείς δε το χρειάζεται πρόσφατα. δε νομίζω να έχει κανένας πρόβλημα ε? :)

Link to comment
Share on other sites

Απλά δεν έχω βρει πρόγραμμα που να δουλεύει στο Lacie και να δίνει ρυθμίσεις για plasma...μονο για tft και projectors έχει......σαν σένσορα πάντως τα windows7 αυτόματα τον αναγνωρίζουν ως i1

Link to comment
Share on other sites

Να ενημερώσω τους συμμετέχοντες αυτής της ομαδικής οτι στο άλλο θέμα ομαδικής τα παιδιά αντιμετωπίζουν πρόβλημα και σκέφτηκα οτι είναι καλό να τους δανείσουμε το δικό μας μιας και κανείς δε το χρειάζεται πρόσφατα. δε νομίζω να έχει κανένας πρόβλημα ε? :)

Με μία προυπόθεση που ΠΡΕΠΕΙ να τηρηθεί ...

Κάθε φορά που κάποιος παιρνει το εργαλείο ... να γραφεται εδώ σε αυτό το τοπικ ποιός ακριβώς το πήρε και πότε το πήρε ..... για να μην ψάχνουμε να το βρούμε ... και για να μην χαθεί .....

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δε μου το αναγνωρίζει; :/ Έκανα εγκατάσταση το πρόγραμμα, δοκίμασα διάφορες USB αλλά failάρει

vw.jpg

EDIT: Κατέβασα αυτό, είχε και drivers μέσα

http://www.xrite.com/product_overview.aspx?ID=758&Action=support&SoftwareID=923

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.