Jump to content



Supercars & Dreamcars Thread


gbak

Recommended Posts

Ώρα για παρατηρήσεις :hehe:

Στην Carrera GT μου αρέσουν οι ζάντες, αλλά όχι το χρώμα τους. Επίσης, δε μου αρέσει το τιμόνι και η θέση του λεβιέ, γιατί εκεί τον έχει και το Auris της θείας μου. Αλλά εντάξει μωρέ, θα την έπαιρνα :hehe:

Η Reventon μου αρέσει πολύ, αλλά τα πίσω φώτα είναι σαν κακόγουστο αστείο.. :(

Link to comment
Share on other sites

AAAX

CGT-Interior3.jpg

OMG :o:O ειναι ολα τα λεφτα το εσωτερικο του :o

Σίγουρα μια Lamborghini αλλά τίποτα όπως τα προηγούμενα. Ακριβώς 20 αριστουργηματικά κομμάτια θα κυκλοφορήσουν κάνοντας το ένα από τα πιο αποκλειστικά μοντέλα της φετινής έκθεσης αυτοκινήτου της Φρακφούρτης.

ουτε foxconn να ηταν :hehe::hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

ενα σχολιο... φαντασειτε το μπροστινο καπο της λαμπο ανοιγμενο.............

// καταταλα ωραια με μια ενσταση στα πισω φωτα...

Και τι θα δούμε...?

Και το πίσω να ανοίξουμε δεν έχει κάτι διαφορετικό από μια απλή Lambo

Link to comment
Share on other sites

ψιλοκιτσ ειναι ας πουμε το πορσικο του borg....μα τι χρωμα ζαντας ειναι αυτο? σαν χαζοφτιαγμενο hyundai που κατεβαινει στα λιμανακια για μπασιματα ειναι..:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Και τι θα δούμε...?

Και το πίσω να ανοίξουμε δεν έχει κάτι διαφορετικό από μια απλή Lambo

δεν με επιασες. προσεξε το σχημα του καπο και απομονωσε το.. σαν φτυαρι ειναι

Link to comment
Share on other sites

gemballa_2007-Mirage-GT-Black-Edition-Porsche-Carrera-GT-010_4.jpggemballa_2007-Mirage-GT-Black-Edition-Porsche-Carrera-GT-001_4.jpggemballa_2007-Mirage-GT-Black-Edition-Porsche-Carrera-GT-012_4.jpg

gemballa_2007-Mirage-GT-Black-Edition-Porsche-Carrera-GT-005_4.jpggemballa_2007-Mirage-GT-Black-Edition-Porsche-Carrera-GT-008_4.jpggemballa_2007-Mirage-GT-Black-Edition-Porsche-Carrera-GT-006_4.jpg

ψιλοκιτσ ειναι ας πουμε το πορσικο του borg....μα τι χρωμα ζαντας ειναι αυτο? σαν χαζοφτιαγμενο hyundai που κατεβαινει στα λιμανακια για μπασιματα ειναι..:hehe:

με αγαπη :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αν μου την χαρίζανε θα την επαιρνα . ( αν μου την χαριζανε την επαιρνα και κιτρινη και κοκκινη και με ροζ βουλες & Με αερογραφία στο καπώ το σήμα της Thermaltake ) αν τα εσκαγα ομως θα την επαιρνα ετσι

porschecarreragt23zg4.jpg

http://motor.tuportada.com/img/wp/porsche-carrera-gt-23.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.