Jump to content



Super o/c Event στο Πλαισιο


Recommended Posts

  • Replies 605
  • Created
  • Last Reply

κάτσε να γυρίσουν όλοι σπίτια τους :) έκανα χοντρή ******* που δεν πήρα την ψηφιακή μαζί μου και για ένα διάστημα ήμουν διπλα στον Hipro και τον Kingpin :(

Link to comment
Share on other sites

Και μια από το Dream Team εν ώρα εργασίας ...

Κρίμα που δεν έκατσε τίποτα καλό, αλλά έτσι είναι, όταν προσπαθείς να οργανώσεις κάτι καλό δεν σου κάθεται με τίποτα. Ότι είχε γίνει καλή ώρα στο Overclocking Party στο Multirama Extreme

post-1609-1416073219,3981_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Louris7 [Σήμερα, στις 15:53]

Ας το κρατησουμε για το επομενο......

Ρε παιδια αυτος με την γαλαζια ειναι ο κολητος μου και εγω ειμαι αυτος με τα μαλλια και την κοκκινη μπλουζα (αλλα δεν φαινομαι καλα εκει!

Link to comment
Share on other sites

Επειδή ασχολούμαι πολύ με τους υπολογιστής, αλλά o/c δεν έχω κάνει ακόμα σοβαρά είπα να περάσω σήμερα απο το πλαισιο να πάρω μια πρώτη γεύση :p

περασα πολυ ωραια, αν και μου την χαλασε λιγο η οθονη που ηταν πολυ χαμηλα και για 2 ωρες δεν εβλεπα τπτ, εκτός από τα κοριτσια που χορευαν :p ( επειδή δεν ειχα φερει καμερα, όποιος εχει παρει video με τα κοριτσια παρακαλειτε να το ανεβάσει καπου!)... προς το τελος καταφερα να παω λιγο πιο μπροστα και βρεθηκα πισω απο τον hipro και τον shamino :p αλλα τα xp δεν ηθελαν να bootaroun

κριμα γιατι δεν μπορουσα να καθισω περισσοτερο, εφυγα στις 5:30 και δεν ξερω τι εγινε τελικα

παντος ενα ειναι σιγουρο, οτι τωρα πωρωθηκα με το o/c και θα είμαι active εδω όταν εχω λιγο ελεύθερο χρόνο

:)

Link to comment
Share on other sites

Ασε nickstamat, θα φροντισω εγω για το θεαμα, αυριο.

Ημουν ο τυπας με το μαυρο Black Melody φουτερ, που τραβουσε απο τα πλαινα τις γκομενες.

Σχεδον στην φατσα μου κουνιοταν το μελαχρινο:shifty: :shifty:

Κατα τα αλλα συμπαθητικο event αλλα με προβλημα στην οργανωση.

Και κατι τελευταιο:

600_19.jpg

ΝΑΝΤΙΑ ΝΑΝΤΙΑ!!!:worship: :worship:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από fusion

Ασε nickstamat, θα φροντισω εγω για το θεαμα, αυριο.

Ημουν ο τυπας με το μαυρο Black Melody φουτερ, που τραβουσε απο τα πλαινα τις γκομενες.

:hehe:

Κι εγώ στο τελευταίο σόου που κάνανε είχα απίστευτα καλή θέση... Ήμουν μπροστά μπροστά, δίπλα στους σεκιουριτάδες (ένας από τους οποίους τα είχε δει όλα εκεί που ήταν... είχε μείνει σε φάση --> :-O, χαχαχαχα )

Υ.Γ.: Τοπ η Νάντια... :inlove:

Link to comment
Share on other sites

Βρε 'σεις αφηστε τα μωρα τωρα και βαλτε καμια φωτογραφια με αζωτο και τα συναφη για να δροσιστουμε κιολας ;)

Χρονοι και σκορ για εμας που δεν ηρθαμε παιζουν; Ποτε θα βγουν;

ps: Καλως σας βρηκα, μπορει να ειναι πρωτο ποστ αλλα παρακολουθω το φορουμ απο την ημερομηνια εγγραφης μου, υποσχομαι να τα λεμε πιο συχνα απο εδω και περα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν πρέπει να βγήκαν πολλά από score δυστυχώς :( ένα που πρέπει να τονίσουμε είναι η αφιέρωσει του Γιώργο ( Hipro ) στον Dom που δεν είναι πια μαζί :(

και btw εγώ θέλω τα video με τις γκόμενες :tomato:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες! :)

Φωτογραφίες δεν έχω βγάλει δυστυχώς...

Πάντως στην αρχή καθόμουν απέναντι από τη μπουκάλα και ήμασταν όλοι εκεί στριμωγμένοι... Και σε κάποια φάση ανοίξανε τη μπουκάλα και ήρθε μια δροσιά, άλλο πράμα... Ό,τι πρέπει ήτανε...:p

Link to comment
Share on other sites

Να σας πω και εγώ τις εντυπώσεις μου από το event.

Ένα μπράβο στα παιδιά για την σύλληψη και υλοποίηση του event. Τις χρειαζόμαστε τέτοιες εκδηλώσεις εδώ.

Εκφράζω την βαθειά μου θλίψη και συμπάθεια στην οικογένια του Dom για τον άδικο χαμό του. Είναι μεγάλο κρίμα να φεύγουν νέα και καλά παιδιά.

Λόγω του προχωρημένου της ηλικίας μου (32, πάππους) δεν ευχαριστήθηκα το event όσο θα ήθελα μιας και δεν την πάλευα με τον κόσμο, το συνοστισμό και τη ζέστη και πραγματικά θα ήθελα να ήταν η εξέδρα ψηλότερα, όπως και το video wall και η οθόνη έξω από το μαγαζί να δείχνει καλύτερα.

Χάρηκα που γνώρισα παιδιά από το thelab (LevelOne, Gomar, AN7, DJD, jpavly) και χάρηκα που η όλη ατμόσφαιρα ήταν γιορτινή. Δε χάρηκα καθόλου με κάποια παρατράγουδα που έμαθα ότι έγιναν. Δεν τα χρειαζόμαστε αυτά παιδιά. Κλοκάρουμε για την πλάκα μας, δεν κάνουμε πρωταθλητισμό, να το θυμόμαστε αυτό.

Επίσης ένα μεγάλο συγνώμη στον fragmaκο και τον LevelOne που έφυγα και δεν τους χαιρέτισα, αλλά όταν έγινε αυτό δεν την πάλευα άλλο.

Εν κατακλείδι το event ήταν πολύ καλό, μακάρι να ακολουθήσουν και άλλα και σε αυτά να διορθωθούν τα παροράματα του σημερινού και να έχουμε λίιιιγο λιγότερη glamouria. Αυτό που κάνουμε είναι glamorous από μόνο του, δεν χρειάζεται βοηθήματα:p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.