Jump to content



Super o/c Event στο Πλαισιο


Recommended Posts

Αρχική απάντηση από hipro5 [Χθες, στις 16:03]

Χεχ, χεχ, χεχ......Σας ρίχνουμε.......Είμαστε "πιό προχωρημένοι"...... :p:D

hipro5_Junior.jpg

Και χωρις πλακα και μονο που ειναι απο κοντα, δεν ξερω κατα ποσο καταλαβαινει, και τι καταλαβαινει, -χρονων?- , γνωσεις που θα αποκτα ε.......

Σε λιγα χρονια θα τα παιζει στα δακτυλα του!!!!.....

Να σας ζησουν ... Αν και ειμαι μικρος σε ηλικια φανταζομαι οτι ειναι μεγαλη χαρα για εναν πατερα αυτο, πολυ γλυκο και ομορφο...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 605
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Louris7

Και χωρις πλακα και μονο που ειναι απο κοντα, δεν ξερω κατα ποσο καταλαβαινει, και τι καταλαβαινει, -χρονων?- , γνωσεις που θα αποκτα ε.......

Σε λιγα χρονια θα τα παιζει στα δακτυλα του!!!!.....

Να σας ζησουν ... Αν και ειμαι μικρος σε ηλικια φανταζομαι οτι ειναι μεγαλη χαρα για εναν πατερα αυτο, πολυ γλυκο και ομορφο...

Just my thoughts...

Κάτσε να ξανακοιτάξω μια το gay meter!

:p :P

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hipro5 [Σήμερα, στις 10:04]

Θα έρθουν άτομα από Αμερική, Ταϊβάν, Γερμανία, Δανία, Αγγλία, Γαλλία, FEROM, κλ. χώρες...... :D

Aυτοι απο ferom μην αρχησουν να λενε τιποτα για Μακεδονιες και τετοια γιατι προβλεπω πολεμο στο mall...

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hipro5 [Χθες, στις 17:03]

Χεχ, χεχ, χεχ......Σας ρίχνουμε.......Είμαστε "πιό προχωρημένοι"...... :p:D

hipro5_Junior.jpg

Sorry βρε Γιώργο αλλά γιατί εμένα δεν μου κάνει και τόσο ασφαλής για τον μικρό η εικόνα (ρεύματα, άζωτα etc) ;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc

Sorry βρε Γιώργο αλλά γιατί εμένα δεν μου κάνει και τόσο ασφαλής για τον μικρό η εικόνα (ρεύματα, άζωτα etc) ;

Αρχική απάντηση από hipro5

Γιατί δεν ξέρεις?.....ίσως?..... :D:p

Αμάαααααααααααν...!

:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hipro5

Αρχική απάντηση από spc [Σήμερα, στις 18:44]

Sorry βρε Γιώργο αλλά γιατί εμένα δεν μου κάνει και τόσο ασφαλής για τον μικρό η εικόνα (ρεύματα, άζωτα etc)

Γιατί δεν ξέρεις?.....ίσως?..... :D:p

Εδώ θα συμφωνήσω με τον spc αλλά είναι καθαρά θέμα δικό σου και δέν θα επεκταθώ. Με το τροφοδοτικούλι των 1200 τι γίνεται θα κυκλοφορήσει επιτέλους πότε...... θα το δούμε ή θα το αγοράσουμε? και το σπουδαιότερο πόσο???

:magic:

Link to comment
Share on other sites

μην αγχωνεσαι,θα ειμαστε απο τους πρωτους που θα το μαθουν εδω μεσα,οταν κυκλοφορησει..

πολυ πλακα θα εχει να δω φωτος απο το event με τοσο λαο που αναμενεται να παρεβρεθει..

αληθεια τετοια γεγονοτα στο εξωτερικο σε τι επιπεδο οργανωσης βρισκονται?περα απο μεγαλες εκθεσεις,οπου κυριως παιζουν τετοια events,εχουμε τπτ αλλο?κανα λινκ απο παλιοτερα, ισως,ετσι για να δουμε πως ζει το o/c ο λαος εξω και πως εδω..

εκτος αν περιοριζονται τα events στις γνωστες εκθεσεις οποτε πασο,εκει το κινητρο ειναι μεγαλυτερο για τον κοσμο..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sofix [Σήμερα, στις 20:10]

....κανα λινκ απο παλιοτερα, ισως,ετσι για να δουμε πως ζει το o/c ο λαος εξω και πως εδω...

Asus Overclocking Championship 2007 Jakarta, Indonesia και Team Australia

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.