Jump to content



300 μηνύματα


BlueChris

Recommended Posts

6 μήνες!!!!!!!!!!!!!! έλεος... γιατί ρε παιδιά έτσι? δλδ σε 6 μήνες θα είμαι τίμιος πωλητής ή αγοραστής ενώ τώρα δεν είμαι? Ήδη η EK-FC8800 Silver μου είναι αγορασμένη από παλικάρι από εδώ μέσα... απλά αναγκάζομαι να βάζω άλλον να παίρνει για μένα... ψιλοκοτσάνα δεν είναι?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από bezdim [Χθες, στις 22:33]

Εγώ πάλι που από τις 160 καταχωρίσεις μπορούσα να δω τις αγγελίες...

Ναι αλλα εισαι γραμμένος στο forum απο τον Απρίλιο του 2006...;) Παίζει ρόλο και πόσο καιρό εισαι γραμμένος στο forum.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από BlueChris

6 μήνες!!!!!!!!!!!!!! έλεος... γιατί ρε παιδιά έτσι? δλδ σε 6 μήνες θα είμαι τίμιος πωλητής ή αγοραστής ενώ τώρα δεν είμαι?

Γιατί τόσο άγχος ρε μεγάλε; Για να πουλήσεις μπήκες στο TheLab;

Το έχουμε ξαναπεί: οι αγγελίες είναι δευτερεύουσα ευκολία του φόρουμ. Αν ο λόγος εγγραφής σου στο φόρουμ ήταν για να πουλήσεις κάτι, καλύτερα να δοκιμάσεις το Ebay που δεν έχει και όριο μηνυμάτων στην εγγραφή ;)

Link to comment
Share on other sites

Δεν απαίτησα κάτι απλά ρώτησα... Είπα και πριν πως για να πουλήσω και να αγοράσω χρησιμοποιώ φίλο που είναι καιρό εδώ μέσα και μου παίρνει αν θέλω κάτι. Θεωρώ όντως μεγάλο τον εαυτό μου (37) και δεν παίζω. Αντιμετωπίζω κάποιες περίεργες συμπεριφορές και παρατηρώ ανθρώπους εδω μέσα ώρες ώρες έτοιμους για παρεξήγηση... δεν το ποιάνω ειλικρινά και θεωρώ περίεργες κάποιες απαντήσεις ειδικά από moderator μιας και ο ίδιος είμαι κάτοχος 2 webserver και συντηρώ 33 site εκ των οποίων τα 3 είναι φόρουμ και είμαι admin.

Ο λόγος εγγραφής μου ήτανε να μιλήσω με άλλα παιδιά που έχουνε την λόξα του overclocking κλπ και αυτό το καταφέρνω επιτυχώς και σας ευχαριστώ για αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από BlueChris

Ο λόγος εγγραφής μου ήτανε να μιλήσω με άλλα παιδιά που έχουνε την λόξα του overclocking κλπ και αυτό το καταφέρνω επιτυχώς και σας ευχαριστώ για αυτό.

Ναι αλλά αν μπεις στη θέση του αλλουνού θα καταλάβεις ότι κάποιος που δε σε ξέρει, έτσι πως τα έχεις γράψει εδώ στην αρχή άνετα παρεξηγούνται.

Link to comment
Share on other sites

Οχι... στο CorollaClub έχουμε δηλαδή subforum με αγορές και πωλήσεις αλλά όχι οργανωμένο με κανόνες όπως εδώ... προσανατολίζομαι σε ένα mod που έχει στο vbulletin.org αλλά δεν το έχω τεστάρει ακόμα και συν της άλλης ότι υπάρχει σε mod είναι στυλ e-bay με actions κλπ πράγματα βαριά... εδώ τα πράγματα είναι απλά και όμορφα....

Anyway admins/mods στείλτε καλύτερα το όλο νήμα στα απορρίμματα γιατί ούτως η άλλος λάθος είχα που δεν ήξερα για τους 6 μήνες.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen

Γιατί τόσο άγχος ρε μεγάλε; Για να πουλήσεις μπήκες στο TheLab;

Το έχουμε ξαναπεί: οι αγγελίες είναι δευτερεύουσα ευκολία του φόρουμ. Αν ο λόγος εγγραφής σου στο φόρουμ ήταν για να πουλήσεις κάτι, καλύτερα να δοκιμάσεις το Ebay που δεν έχει και όριο μηνυμάτων στην εγγραφή ;)

Δε νομιζω Πετρο οτι ο bluechris εχει δειξει κατι τετοιο..Γιατι δε μου ειπες το ιδιο οταν εκανα κ εγω αυτη την ερωτηση ; Και στο κατω κατω.....το μηνυμα λαθους αλλα λεει..Δε φταιει ο bluechris η ο καθε chris αν του δημιουργηθει αυτη η απορια..

Αυτος που κυνηγαει τις αγγελιες φαινεται......Οποτε ησουν λιγο υπερβολικος

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.